Stian Øvrevåge

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1985 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
11
-9
2025
Årbakka
Daglig leder
0
43
2025
Årbakka
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
11
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
11
-9
2025
Årbakka
Styreleder
0
43
2025
Årbakka
Styremedlem
12 070
-273
2025
Tysnes
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
11
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka
Tittel:
Styreleder
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
12 070
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
43
2025
Årbakka
Eierskap
Divest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
459
-40
2024
Stavanger
100.00%
11
-9
2025
Årbakka
100.00%
0
0
2025
Stavanger
87.00%
0
-24
2024
Stavanger
86.00%
0
-11
2024
Stavanger
55.26%
234
-50
2024
Stavanger
51.00%
0
0
2024
Stavanger
43.00%
32
-3
2025
Stavanger
30.00%
2 160
-1 006
2025
Sandnes
25.78%
8
-442
2024
Bryne
13.49%
4 223
-1 176
2025
Stavanger
6.17%
1
-2 789
2025
Stavanger
5.29%
352
-49
2025
Rennesøy
5.00%
635
-84
2025
Sandnes
4.55%
0
-12
2025
Stavanger
4.04%
483
-111
2025
Tysnes
3.54%
252
-701
2025
Stavanger
0.53%
12 070
-273
2025
Tysnes
0.41%
6 089
-15 956
2025
Stavanger
0.40%
779
2 048
2025
Tysnes
Capella Booking As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
459
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Chipmunk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Årbakka
Mantik Music Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Russelåter.No As
Prosent:
87.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Capella Records Norge As
Prosent:
86.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Capella Live As
Prosent:
55.26
Driftsinntekter:
234
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Caelum Music As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Oter Entertainment As
Prosent:
43.00
Driftsinntekter:
32
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Odonto As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 160
Resultat:
-1 006
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Mintix As
Prosent:
25.78
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-442
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bryne
Amplitude Ventures As
Prosent:
13.49
Driftsinntekter:
4 223
Resultat:
-1 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Elenovations As
Prosent:
6.17
Driftsinntekter:
1
Resultat:
-2 789
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Happynova As
Prosent:
5.29
Driftsinntekter:
352
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Awsm As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
635
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Class Of '17 As
Prosent:
4.55
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Våge Hamn As
Prosent:
4.04
Driftsinntekter:
483
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Vyve As
Prosent:
3.54
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mandelhuset AS
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
12 070
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Installer As
Prosent:
0.41
Driftsinntekter:
6 089
Resultat:
-15 956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tysnes Kraftlag As
Prosent:
0.40
Driftsinntekter:
779
Resultat:
2 048
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes