Anette Vevatne

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1974 )
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
0
4 335
2025
Tysnes
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
4 335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
10.00 %
0
4 335
2025
Tysnes
Eierskap
Knepet AS
Prosent:
10.00 %
Resultat:
4 335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Anne Berit Vevatne's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anette Vevatne's roller
Daglig leder, Styremedlem
0
4 335
2025
Varamedlem
Mann
1 forbindelser
-
Jan Haukedalen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anette Vevatne's roller
Styreleder
0
4 335
2025
Varamedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Vibeche Vevatne's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Anette Vevatne's roller
Varamedlem
0
4 335
2025
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Anne's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Anette's rolle:
Varamedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styreleder
Anette's rolle:
Varamedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Vibeche's rolle:
Varamedlem
Anette's rolle:
Varamedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
17 422
-4 975
2025
Tysnes
100.00%
12 049
10 229
2025
Tysnes
100.00%
0
-220
2025
Nesttun
85.00%
6 377
-1 762
2025
Nesttun
68.00%
2 696
-2 441
2025
Isdalstø
50.00%
1 898
177
2025
Øvre Ervik
32.00%
0
-41 609
2025
Tysnes
20.57%
0
-11
2025
Isdalstø
17.50%
0
76
2025
Nesttun
Helldal AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
17 422
Resultat:
-4 975
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Rallaren Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 049
Resultat:
10 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tina Tann As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Dig Jim As
Prosent:
85.00
Driftsinntekter:
6 377
Resultat:
-1 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Lysekloster Miljøpark As
Prosent:
70.00
Poststed:
Tysnes
Lutelandet As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
2 696
Resultat:
-2 441
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Sval Arkitektur As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 898
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Ervik
As Helldal & Co
Prosent:
32.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-41 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Htwo-Fuel As
Prosent:
20.57
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Isdalstø
Tina Future As
Prosent:
17.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
76
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun