Ann Sissel Vehus

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1964 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
Verdal
Styreleder
Verdal
Styremedlem
Verdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Verdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.13 %
56
-262
2024
Tiller
Eierskap
Moore Group As
Prosent:
0.13 %
Driftsinntekter:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 413
-2 396
2023
Tiller
98.03%
202
-408
2023
Tiller
83.34%
32 013
10 849
2025
Oslo
81.79%
3 310
-2 685
2025
Tiller
58.03%
0
0
2024
Bergen
2.24%
56
-262
2024
Tiller
1.05%
0
7 141
2025
Oslo
0.03%
0
-98
2024
Tiller
Moore Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 413
Resultat:
-2 396
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Moore Partners As
Prosent:
98.03
Driftsinntekter:
202
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Tiller
Nef Kapitalforvaltning As
Prosent:
83.34
Driftsinntekter:
32 013
Resultat:
10 849
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Unit Forsikring As
Prosent:
81.79
Driftsinntekter:
3 310
Resultat:
-2 685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tiller
Captar AS
Prosent:
58.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bergen
Moore Group As
Prosent:
2.24
Driftsinntekter:
56
Resultat:
-262
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller
Nef Gruppen As
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norkapital Holding AS
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tiller