Ingvar Steffensen

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
115
109
2025
Straumsgrend
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
115
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsgrend
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-8
2025
Tysnes
Styremedlem
13 524
362
2025
Laksevåg
Styreleder
115
109
2025
Straumsgrend
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
13 524
Resultat:
362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
115
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsgrend
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.00 %
0
-8
2025
Tysnes
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
100.00 %
115
109
2025
Straumsgrend
Eierskap
Merksemd As
Prosent:
20.00 %
Resultat:
-8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Trailblaze It-Rådgivning As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
115
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsgrend

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
9.70%
0
729
2025
Bergen
8.06%
0
-79
2025
Bergen
5.66%
13 524
362
2025
Laksevåg
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Blast Holding As
Prosent:
9.70
Driftsinntekter:
0
Resultat:
729
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Blast Manco As
Prosent:
8.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-79
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Save Solutions As
Prosent:
5.66
Driftsinntekter:
13 524
Resultat:
362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Laksevåg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker