Bjørn Nervik

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1954 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Gimse
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimse
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
55
-38
2025
Gimse
Styreleder
0
0
2025
Gimse
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
55
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimse
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimse
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
98.00 %
55
-38
2025
Gimse
100.00 %
0
0
2025
Gimse
Eierskap
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
As Support
Prosent:
98.00 %
Driftsinntekter:
55
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimse
Bn Granly Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gimse

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Håvard Nervik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Nervik's roller
Styremedlem
55
-38
2025
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Ingunn Nervik Isaksen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Nervik's roller
Styremedlem
55
-38
2025
Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Jorun Kristin Ler Nervik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Nervik's roller
Varamedlem
0
0
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Håvard's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ingunn's rolle:
Styremedlem
Bjørn's rolle:
Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jorun's rolle:
Varamedlem
Bjørn's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
75.00%
360
-2
2025
Spongdal
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
255
-17
2025
Os I Østerdalen
7.61%
21 312
2 091
2025
Spongdal
7.00%
24 099
1 429
2025
Os I Østerdalen
6.91%
1 766
1 103
2025
Os I Østerdalen
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
1.73%
208 129
81 303
2025
Tolga
0.34%
1 455
116
2025
Røros
Byneset Golfhus AS
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
360
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spongdal
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Driftsinntekter:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Byneset Golfsenter AS
Prosent:
7.61
Driftsinntekter:
21 312
Resultat:
2 091
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Spongdal
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Driftsinntekter:
24 099
Resultat:
1 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Driftsinntekter:
1 766
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Driftsinntekter:
208 129
Resultat:
81 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolga
Røros Golfpark As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros