Magne Storesætre

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Lundegrend
Styremedlem
3 493
122
2025
Tysnes
Styremedlem
Onarheim
Styremedlem
Uggdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lundegrend
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 493
Resultat:
122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Onarheim
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Uggdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
3 493
122
2025
Tysnes
Eierskap
Murmester Storesætre As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
3 493
Resultat:
122
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
4.04%
483
-111
2025
Tysnes
0.40%
779
2 048
2025
Tysnes
0.11%
12 070
-273
2025
Tysnes
Våge Hamn As
Prosent:
4.04
Driftsinntekter:
483
Resultat:
-111
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Tysnes Kraftlag As
Prosent:
0.40
Driftsinntekter:
779
Resultat:
2 048
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes
Mandelhuset AS
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
12 070
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tysnes