Mia Melvær

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Kvinne ( f. 1988 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-1 492
2025
Stavanger
Styremedlem
0
3 339
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 492
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 339
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
20.00 %
0
-1 492
2025
Stavanger
15.00 %
0
3 339
2025
Stavanger
Eierskap
Melvær Good Company As
Prosent:
20.00 %
Resultat:
-1 492
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tynn Grus AS
Prosent:
15.00 %
Resultat:
3 339
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Andreas Melvær's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Mia Melvær's roller
Styreleder
0
3 339
2025
Styremedlem
Daglig leder, Styremedlem
0
-1 492
2025
Styremedlem
Kvinne
2 forbindelser
-
Kristin Humerfelt's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Mia Melvær's roller
Daglig leder
0
3 339
2025
Styremedlem
Styremedlem
0
-1 492
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Andreas's rolle:
Styreleder
Mia's rolle:
Styremedlem
Andreas's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Mia's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kristin's rolle:
Daglig leder
Mia's rolle:
Styremedlem
Kristin's rolle:
Styremedlem
Mia's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
2 860
-871
2025
Sandnes
100.00%
413
-2 867
2025
Sandnes
100.00%
15 553
986
2025
Stavanger
64.81%
964
-600
2025
Sandnes
51.00%
0
-10
2025
Sandnes
50.00%
0
1 550
2025
Stavanger
30.89%
0
-1 576
2025
Stavanger
17.66%
2 000
-4 829
2025
Stavanger
3.27%
0
-8 891
2025
Oslo
0.24%
6 128
-1 659
2025
Sandnes
Biolink Industrial As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 860
Resultat:
-871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Imuxol As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
413
Resultat:
-2 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Melvær&Co As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 553
Resultat:
986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Diagnostrix As
Prosent:
64.81
Driftsinntekter:
964
Resultat:
-600
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Breedsense As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Applaud As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Stavanger Inkubator AS
Prosent:
30.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 576
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Indyriot As
Prosent:
17.66
Driftsinntekter:
2 000
Resultat:
-4 829
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Indyriot Holding As
Prosent:
3.27
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-8 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Biolink Group AS
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 128
Resultat:
-1 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes