Jarle Sjurseike

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1984 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

7 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
3 435
-364
2025
Bygland
Daglig leder
Øvre Vats
Daglig leder
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
Daglig leder
0
0
2025
Øvre Vats
Daglig leder
310 993
6 041
2025
Øvre Vats
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 435
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bygland
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
61
Driftsinntekter:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
310 993
Resultat:
6 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
3 435
-364
2025
Bygland
Styremedlem
125
-1
2025
Sandeid
Styreleder
0
-18
2025
Øvre Vats
Styremedlem
Øvre Vats
Styremedlem
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
Styreleder
522 609
3 385
2025
Øvre Vats
Styreleder
188 744
1 881
2025
Øvre Vats
Styreleder
310 993
6 041
2025
Øvre Vats
Styremedlem
0
-195
2025
Øvre Vats
Styreleder
0
-169
2025
Øvre Vats
Styremedlem
520 104
9 154
2025
Øvre Vats
Styremedlem
561
153
2023
Nedre Vats
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
3 435
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bygland
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
61
Driftsinntekter:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
522 609
Resultat:
3 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
188 744
Resultat:
1 881
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
310 993
Resultat:
6 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
520 104
Resultat:
9 154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
561
Resultat:
153
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Nedre Vats
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
10 943 000
4 608 000
2025
Lysaker
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
0
-18
2025
Øvre Vats
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
0.00 %
124 000
1 677 000
2025
Oslo
Eierskap
Aker Bp Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
10 943 000
Resultat:
4 608 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jase As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Veidekke ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
124 000
Resultat:
1 677 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Øvre Vats
100.00%
0
-169
2025
Øvre Vats
70.00%
1 350 085
26 740
2025
Øvre Vats
60.00%
3 435
-364
2025
Bygland
51.00%
0
0
2025
Øvre Vats
50.00%
125
-1
2025
Sandeid
50.00%
4 848
735
2025
Øvre Vats
33.33%
0
-19
2025
Nedre Vats
25.00%
0
42
2025
Øvre Vats
25.00%
520 104
9 154
2025
Øvre Vats
25.00%
Førresfjorden
25.00%
750
609
2025
Øvre Vats
22.50%
30 148
3 160
2025
Øvre Vats
20.00%
805
-4 063
2025
Førresfjorden
20.00%
0
-195
2025
Øvre Vats
20.00%
37 298
-18 041
2025
Avaldsnes
13.83%
43 238
-9 164
2025
Rudshøgda
5.13%
7 285
524
2025
Ølensvåg
3.60%
661
785
2025
Ølensvåg
3.57%
0
-1
2025
Førde
2.00%
2 060
-2 181
2025
Åkrehamn
1.14%
456
-10 933
2025
Kristiansand S
1.00%
0
1 366
2025
Øvre Vats
0.00%
674 269
2 389 344
2025
Oslo
Knapphus 5576 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Øvre Vats
Nnp Parsell 4 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Energi AS
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
1 350 085
Resultat:
26 740
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Bygland Utvikling As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
3 435
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bygland
Knapphus Energi Norge As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Energy Hub As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandeid
Knapphus Eiendom AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 848
Resultat:
735
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus 2 As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nedre Vats
Knapphus Investering As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Nærenergi As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
520 104
Resultat:
9 154
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Nærenergi Invest As
Prosent:
25.00
Poststed:
Førresfjorden
Tromsnesvegen 3 As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
750
Resultat:
609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Knapphus Dekk & Bilverksted AS
Prosent:
22.50
Driftsinntekter:
30 148
Resultat:
3 160
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Bokn Lager As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
805
Resultat:
-4 063
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førresfjorden
Knapphus Storbilverksted Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Molgas Mobility As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
37 298
Resultat:
-18 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Avaldsnes
Litra AS
Prosent:
13.83
Driftsinntekter:
43 238
Resultat:
-9 164
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Medvind24 Næringshage As
Prosent:
5.13
Driftsinntekter:
7 285
Resultat:
524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Vindafjord Tomteselskap AS
Prosent:
3.60
Driftsinntekter:
661
Resultat:
785
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ølensvåg
Smart Connect As
Prosent:
3.57
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Førde
Norsepure As
Prosent:
2.00
Driftsinntekter:
2 060
Resultat:
-2 181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åkrehamn
Depo Solutions As
Prosent:
1.14
Driftsinntekter:
456
Resultat:
-10 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Knapphus Invest As
Prosent:
1.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 366
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Øvre Vats
Norgesgruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
674 269
Resultat:
2 389 344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo