Stian Bognøy

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

6 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
644
2025
Valestrandsfossen
Styremedlem
154
-4 307
2025
Valestrandsfossen
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
154
Resultat:
-4 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.01 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.02 %
9 852
-41 661
2025
Oslo
45.42 %
0
644
2025
Valestrandsfossen
0.01 %
4 321
-54 211
2024
Høvik
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.00 %
0
-16 963
2025
Oslo
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.01 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Energeia As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Esia AS
Prosent:
45.42 %
Resultat:
644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Hynion As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
4 321
Resultat:
-54 211
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Høvik
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Serodus As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-16 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Elin Bognøy's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Bognøy's roller
Styremedlem
0
644
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Irene Bognøy's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Bognøy's roller
Daglig leder, Styreleder
0
644
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Oddvin Håland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Stian Bognøy's roller
Styreleder
154
-4 307
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Elin's rolle:
Styremedlem
Stian's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Irene's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Oddvin's rolle:
Styreleder
Stian's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
Høvik
100.00%
Høvik
100.00%
Valestrandsfossen
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
Oslo
83.33%
154
-4 307
2025
Valestrandsfossen
51.00%
0
-93
2025
Oslo
51.00%
0
-91
2025
Oslo
51.00%
Oslo
51.00%
0
-115
2025
Oslo
51.00%
0
-3
2025
Oslo
51.00%
0
-163
2025
Oslo
51.00%
0
-71
2025
Oslo
51.00%
0
-96
2025
Oslo
51.00%
0
-107
2025
Oslo
51.00%
100
-353
2025
Oslo
51.00%
0
-204
2025
Oslo
51.00%
0
-93
2025
Oslo
27.00%
0
-75
2025
Oslo
3.33%
0
-3
2025
Valestrandsfossen
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hynion Holding As
Prosent:
100.00
Poststed:
Høvik
Hynion Ii As
Prosent:
100.00
Poststed:
Høvik
Nhjelp As
Prosent:
100.00
Poststed:
Valestrandsfossen
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Serodus Dkd As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Nyrefeltet AS
Prosent:
83.33
Driftsinntekter:
154
Resultat:
-4 307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Energeia Ålamoen As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Bolstadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Borg As
Prosent:
51.00
Poststed:
Oslo
Energeia Gunnhus As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Hagen Gård As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Mæhlum As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Marigaard As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Opsal As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Øystadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Seval Skog As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Store Nøkleberg As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Veldre As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Notodden As
Prosent:
27.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nyre Holding As
Prosent:
3.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Valestrandsfossen
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker