Pål Thygesen

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1
2025
Østerås
Daglig leder
189
-200
2025
Østerås
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
189
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
189
-200
2025
Østerås
Styremedlem
583
82
2024
Tolvsrød
Styremedlem
Lillehammer
Styreleder
380
-126
2025
Lommedalen
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
189
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
583
Resultat:
82
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lillehammer
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
380
Resultat:
-126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lommedalen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
380
-126
2025
Lommedalen
100.00 %
0
-64
2025
Lommedalen
Eierskap
Thygesen Invest As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
380
Resultat:
-126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lommedalen
Thygesen Invest Eiendom As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lommedalen

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
189
-200
2025
Østerås
100.00%
0
-10
2025
Oslo
99.96%
9 406 938
708 149
2025
Heimdal
50.00%
107
-193
2025
Oslo
17.00%
583
82
2024
Tolvsrød
11.00%
69
-140
2025
Kolbotn
0.00%
0
827 000
2025
Oslo
Fredrik Stangs Gt 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
189
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Prosjektinvest 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hent As
Prosent:
99.96
Driftsinntekter:
9 406 938
Resultat:
708 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Heimdal
Bærum Boligutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
107
Resultat:
-193
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Optimal Drift As
Prosent:
17.00
Driftsinntekter:
583
Resultat:
82
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød
Vt Eiendom (Holding) As
Prosent:
11.00
Driftsinntekter:
69
Resultat:
-140
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Sentia Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
827 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo