Einar Nicolaisen

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

5 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Vega
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Vega
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-37
2025
Vega
Styremedlem
1 012
-664
2025
Fauske
Styremedlem
885
676
2025
Fauske
Styremedlem
551
25
2025
Verdal
Styremedlem
5 414
397
2025
Verdal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vega
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 012
Resultat:
-664
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
885
Resultat:
676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
551
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
5 414
Resultat:
397
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.04 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
100.00 %
0
-37
2025
Vega
15.00 %
885
676
2025
Fauske
21.51 %
551
25
2025
Verdal
0.31 %
0
379
2025
Hamar
Eierskap
Axactor Asa
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Enico As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vega
Nico Invest AS
Prosent:
15.00 %
Driftsinntekter:
885
Resultat:
676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Ravnfloget As
Prosent:
21.51 %
Driftsinntekter:
551
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Spermvital Invest As
Prosent:
0.31 %
Resultat:
379
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
75 234 000
10 202 000
2025
Oslo
100.00%
11 510 000
3 310 000
2025
Oslo
100.00%
16 210
-431
2025
Oslo
100.00%
161 326
152 620
2025
Oslo
100.00%
0
13 745
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
0
334
2025
Oslo
100.00%
0
-2 569
2025
Oslo
100.00%
28 660
114 794
2025
Oslo
100.00%
188 442
2 196
2025
Oslo
100.00%
134 616
1 733 057
2025
Oslo
100.00%
51 040
81 400
2025
Oslo
100.00%
1 725 908
300 745
2025
Oslo
100.00%
494 015
117 462
2025
Oslo
100.00%
0
-4 292
2025
Oslo
100.00%
856 655
45 464
2025
Oslo
100.00%
145 691
700
2025
Oslo
100.00%
228 209
979 373
2025
Oslo
100.00%
0
1 407 779
2025
Oslo
100.00%
2 052
-15
2025
Fauske
100.00%
0
20 103
2025
Oslo
80.00%
194 027
82 176
2025
Oslo
80.00%
740
-1 631
2025
Oslo
57.13%
5 414
397
2025
Verdal
53.94%
156 689
246 251
2025
Oslo
30.97%
1 012
-664
2025
Fauske
12.15%
23 020
3 620
2025
Hamar
10.47%
0
-38
2025
Oslo
9.98%
13 110
-242
2025
Fauske
9.26%
0
-49
2025
Kirkenes
4.65%
2 104
1 311
2025
Kopervik
1.39%
21 593
-6 027
2025
Oslo
1.16%
95 000
9 264 000
2025
Oslo
0.67%
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.42%
985
105
2025
Oslo
0.09%
3 439
2 229
2025
Frekhaug
Hydro Aluminium AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
75 234 000
Resultat:
10 202 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hydro Energi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
11 510 000
Resultat:
3 310 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hydro Kapitalforvaltning AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 210
Resultat:
-431
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Industriforsikring AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
161 326
Resultat:
152 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Industriinvesteringer AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
13 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nfh 2406216 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Øraveien Industripark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Asia Holding AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 569
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
28 660
Resultat:
114 794
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
188 442
Resultat:
2 196
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Foods As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
134 616
Resultat:
1 733 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Health Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
51 040
Resultat:
81 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Home & Personal Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 725 908
Resultat:
300 745
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla House Care Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494 015
Resultat:
117 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Investeringer As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla It As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
856 655
Resultat:
45 464
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Procurement As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
145 691
Resultat:
700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla Snacks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
228 209
Resultat:
979 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Paint Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 407 779
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Superb Design As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 052
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Viking Askim AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
194 027
Resultat:
82 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sandakerveien 56 Næring As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
740
Resultat:
-1 631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ravnfloget Base Camp Vega As
Prosent:
57.13
Driftsinntekter:
5 414
Resultat:
397
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Verdal
Orkla Food Ingredients As
Prosent:
53.94
Driftsinntekter:
156 689
Resultat:
246 251
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Havnegården Fauske As
Prosent:
30.97
Driftsinntekter:
1 012
Resultat:
-664
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Spermvital AS
Prosent:
12.15
Driftsinntekter:
23 020
Resultat:
3 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Ofi Manco As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Saltenposten AS
Prosent:
9.98
Driftsinntekter:
13 110
Resultat:
-242
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Datakortet AS
Prosent:
9.26
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kirkenes
Aski AS
Prosent:
4.65
Driftsinntekter:
2 104
Resultat:
1 311
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kopervik
Civita AS
Prosent:
1.39
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Orkla ASA
Prosent:
1.16
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.67
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lokalavissamkjøringa Landet Rundt As
Prosent:
0.42
Driftsinntekter:
985
Resultat:
105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gløde Utvikling As
Prosent:
0.09
Driftsinntekter:
3 439
Resultat:
2 229
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Frekhaug