Nils Olav Felle Langeland

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

26 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

26 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
212
133
2025
Skien
Daglig leder
80
-169
2025
Skien
Daglig leder
0
-21
2025
Skien
Daglig leder
13 967
-292
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
212
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
13 967
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
511
137
2025
Skien
Styremedlem
1 100
-169
2025
Ulefoss
Styreleder
600
17
2025
Skien
Styreleder
212
133
2025
Skien
Styreleder
2 737
-671
2025
Skien
Styremedlem
692
40
2025
Skien
Styreleder
5 673
22
2025
Skien
Styreleder
5 863
157
2025
Skien
Styreleder
80
-169
2025
Skien
Styreleder
0
-403
2025
Skien
Varamedlem
15 981
-519
2025
Skien
Styreleder
4 009
22
2025
Skien
Styreleder
96
95
2025
Skien
Styreleder
1 682
2 216
2025
Skien
Styreleder
0
-1 074
2025
Skien
Styreleder
0
-1 107
2025
Skien
Styreleder
0
0
2025
Skien
Styreleder
0
0
2025
Skien
Styreleder
747
-80
2025
Skien
Styreleder
0
-16
2025
Skien
Styremedlem
0
-21
2025
Skien
Styreleder
13 967
-292
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
511
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 100
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulefoss
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
600
Resultat:
17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
212
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
19
Driftsinntekter:
2 737
Resultat:
-671
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
692
Resultat:
40
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
5 673
Resultat:
22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 863
Resultat:
157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
15 981
Resultat:
-519
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 009
Resultat:
22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
96
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 682
Resultat:
2 216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
747
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
13 967
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
1 682
2 216
2025
Skien
Eierskap
Nilan AS
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
1 682
Resultat:
2 216
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
511
137
2025
Skien
100.00%
212
133
2025
Skien
100.00%
5 863
157
2025
Skien
100.00%
80
-169
2025
Skien
100.00%
4 009
22
2025
Skien
100.00%
96
95
2025
Skien
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
0
0
2025
Oslo
100.00%
13 967
-292
2025
Skien
51.00%
5 673
22
2025
Skien
50.00%
1 100
-169
2025
Ulefoss
29.84%
0
-1 074
2025
Skien
20.00%
0
-403
2025
Skien
17.00%
0
-21
2025
Skien
1.88%
0
-21
2025
Asker
1.15%
0
-22 766
2025
Oslo
0.14%
334 854
16 871
2025
Moss
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
4 Eiendom Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
511
Resultat:
137
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Cap 15-9 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
212
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Finans & Regnskap AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 863
Resultat:
157
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Fjellsport Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Jakt Og Fjellsport AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 009
Resultat:
22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Jfim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96
Resultat:
95
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sfax Petroleum Corporation As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ventor Supply Frøya As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 967
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Falkum Sport As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
5 673
Resultat:
22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Bfive As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 100
Resultat:
-169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulefoss
Nimtec AS
Prosent:
29.84
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 074
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Hotel Nora As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-403
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Ventor Supply As
Prosent:
17.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Unitech Holding AS
Prosent:
1.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Panoro Energy ASA
Prosent:
1.15
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22 766
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stadion AS
Prosent:
0.14
Driftsinntekter:
334 854
Resultat:
16 871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Moss
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker