Rune Svindland

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
120
2025
Hundvåg
Daglig leder
11 787
1 513
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
11 787
Resultat:
1 513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
120
2025
Hundvåg
Varamedlem
2 602
-1 115
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
2 602
Resultat:
-1 115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
120
2025
Hundvåg
Eierskap
Econ Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
120
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
9.98%
11 787
1 513
2025
Stavanger
1.96%
4
17 771
2024
Østerås
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Nas Næringsmegling As
Prosent:
9.98
Driftsinntekter:
11 787
Resultat:
1 513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Norwegian Green Tech As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås