Janstein Jørgensen

Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

30 eierskap

Ikon av en person
Utenlandsk bedrift
Ikon av en person

1 roller

Ikon av en person

30 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
Gibostad
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Gibostad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-69 406
2025
Dverberg
0.03 %
290
-12 280
2025
Trondheim
0.00 %
6 700
74 800
2025
Trondheim
0.00 %
373
-38 743
2025
Oslo
0.00 %
0
-15 690
2025
Oslo
0.00 %
86 537 000
44 078 000
2024
Oslo
0.02 %
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.00 %
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
259 857
-127 580
2025
Ålesund
0.00 %
25 749
288 969
2025
Lierstranda
0.00 %
258 812
208 865
2025
Billingstad
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00 %
441 953
1 978 353
2025
Bergen
0.00 %
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
0
-534
2025
Bergen
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
2 814
135 390
2025
Oslo
0.00 %
9 731 000
2 973 000
2024
Oslo
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
0.00 %
839
-42 468
2025
Oslo
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
Eierskap
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Bevest Asa
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
290
Resultat:
-12 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bewi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 700
Resultat:
74 800
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Circio Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-15 690
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Dnb Bank Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
86 537 000
Resultat:
44 078 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Eam Solar As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hofseth Biocare Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
259 857
Resultat:
-127 580
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Kid Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
25 749
Resultat:
288 969
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Kitron ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
258 812
Resultat:
208 865
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Lerøy Seafood Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
441 953
Resultat:
1 978 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Odfjell Se
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Prosafe Se
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Protector Forsikring ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
9 731 000
Resultat:
2 973 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thor Medical Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
839
Resultat:
-42 468
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 029
-94 415
2025
Dverberg
100.00%
0
-192
2025
Dverberg
100.00%
0
-135
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
16 388
164 473
2025
Bergen
100.00%
392 766
138 850
2025
Bergen
100.00%
106 427
26 537
2025
Bergen
100.00%
1 269
-33
2025
Bergen
100.00%
0
-6 230
2025
Bergen
100.00%
742 948
-41 721
2025
Bergen
100.00%
163
1 932
2025
Bergen
100.00%
1 061 103
-362
2025
Bergen
100.00%
110 512
-1 770
2025
Lysaker
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
94.00%
103
-200
2025
Bergen
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
51.00%
0
-93
2025
Oslo
51.00%
0
-91
2025
Oslo
51.00%
Oslo
51.00%
0
-115
2025
Oslo
51.00%
0
-3
2025
Oslo
51.00%
0
-163
2025
Oslo
51.00%
0
-71
2025
Oslo
51.00%
0
-96
2025
Oslo
51.00%
0
-107
2025
Oslo
51.00%
100
-353
2025
Oslo
51.00%
0
-204
2025
Oslo
51.00%
0
-93
2025
Oslo
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
45.00%
1 308
175
2025
Bergen
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
27.00%
0
-75
2025
Oslo
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.73%
0
-534
2025
Bergen
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
0
-69 406
2025
Dverberg
Andfjord Salmon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 029
Resultat:
-94 415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Andfjord Salmon Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-192
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg
Energeia Italy Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Norway Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norfra Shipping AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 388
Resultat:
164 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
392 766
Resultat:
138 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Ii As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
106 427
Resultat:
26 537
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Chemical Tankers Iv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 269
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Insurance & Properties AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Management AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
742 948
Resultat:
-41 721
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Maritime Services AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
163
Resultat:
1 932
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Odfjell Tankers AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 061 103
Resultat:
-362
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Prosafe AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 512
Resultat:
-1 770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Chemical Tankers Iii As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
103
Resultat:
-200
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Energeia Ålamoen As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Bolstadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Borg As
Prosent:
51.00
Poststed:
Oslo
Energeia Gunnhus As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Hagen Gård As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Mæhlum As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Marigaard As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-71
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Opsal As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-96
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Øystadmarka As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Seval Skog As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Store Nøkleberg As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia Veldre As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-93
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Odfjell Hakata Maritime As
Prosent:
45.00
Driftsinntekter:
1 308
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Energeia Notodden As
Prosent:
27.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Odfjell Se
Prosent:
0.73
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Energeia As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Andfjord Salmon Group As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-69 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dverberg