Kjetil Hestdalen

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Brandbu
Daglig leder
25 831
2 501
2025
Brandbu
Daglig leder
754
-415
2025
Brandbu
Daglig leder
1 310
410
2025
Brandbu
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
24
Driftsinntekter:
25 831
Resultat:
2 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
754
Resultat:
-415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 310
Resultat:
410
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
25 831
2 501
2025
Brandbu
Styremedlem
Gran
Styreleder
805
-135
2025
Brandbu
Styreleder
Brandbu
Styreleder
0
-39
2025
Brandbu
Styreleder
754
-415
2025
Brandbu
Styremedlem
1 310
410
2025
Brandbu
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
24
Driftsinntekter:
25 831
Resultat:
2 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Gran
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
805
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
754
Resultat:
-415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 310
Resultat:
410
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-39
2025
Brandbu
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
0.00 %
453
-18 174
2025
Oslo
0.12 %
1 572
-2 250
2025
Malvik
Eierskap
Hest1 Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Nykode Therapeutics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
453
Resultat:
-18 174
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Voxt As
Prosent:
0.12 %
Driftsinntekter:
1 572
Resultat:
-2 250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malvik

Forbindelser

Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
25 831
2 501
2025
Brandbu
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
754
-415
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
50.00%
805
-135
2025
Brandbu
50.00%
1 310
410
2025
Brandbu
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Brandbu Byggservice AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
25 831
Resultat:
2 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Hest1 Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
754
Resultat:
-415
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Hadeland Boligutleie As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
805
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Storlinna 73 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 310
Resultat:
410
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg