Stian Bohlin

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

20 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
180
-48
2025
Mo I Rana
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 195
-820
2025
Mo I Rana
Styremedlem
2 178
64
2025
Mo I Rana
Styreleder
1 200
-136
2025
Mo I Rana
Styremedlem
180
-48
2025
Mo I Rana
Styremedlem
5 639
1 617
2025
Mo I Rana
Styremedlem
-8
-15
2025
Mo I Rana
Styremedlem
114
65
2025
Mo I Rana
Styremedlem
Mo I Rana
Styremedlem
32 473
-83
2025
Mo I Rana
Styremedlem
0
-43
2025
Mo I Rana
Styremedlem
8 889
313
2025
Mo I Rana
Styremedlem
968
-119
2025
Mo I Rana
Styremedlem
788
-548
2025
Mo I Rana
Styremedlem
1 070
-50
2025
Mo I Rana
Styremedlem
52 604
-532
2025
Mo I Rana
Styreleder
8 858
-1 115
2025
Mo I Rana
Styremedlem
1 627
371
2025
Mo I Rana
Styremedlem
0
-1
2025
Tromsø
Styremedlem
31 880
-458
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 195
Resultat:
-820
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 178
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
-136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
5 639
Resultat:
1 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
-8
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
114
Resultat:
65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
32 473
Resultat:
-83
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
8 889
Resultat:
313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
968
Resultat:
-119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
788
Resultat:
-548
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
52 604
Resultat:
-532
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
8 858
Resultat:
-1 115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 627
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
31 880
Resultat:
-458
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 200
-136
2025
Mo I Rana
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
Eierskap
Bohlin Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 200
Resultat:
-136
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
10 forbindelser
+
Kvinne
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
1 195
-820
2025
Mo I Rana
100.00%
114
65
2025
Mo I Rana
100.00%
968
-119
2025
Mo I Rana
100.00%
1 070
-50
2025
Mo I Rana
100.00%
8 858
-1 115
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-19
2025
Mo I Rana
100.00%
0
-1
2025
Tromsø
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
66.00%
28 748
-1 459
2025
Mo I Rana
9.90%
180
-48
2025
Mo I Rana
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Bohlin Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 195
Resultat:
-820
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Comfort Building As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
114
Resultat:
65
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Helgelandsbrua Næringspark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
968
Resultat:
-119
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Kona As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Mobil As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 858
Resultat:
-1 115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Real Eiendomsforvaltning Norge As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Real Eiendomsforvaltning Tromsø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Real Eiendomsforvaltning Sør As
Prosent:
66.00
Driftsinntekter:
28 748
Resultat:
-1 459
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Bohlin Invest As
Prosent:
9.90
Driftsinntekter:
180
Resultat:
-48
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker