Terje Nervik

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1980 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 100
2025
Rognes
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rognes
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rognes
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1 100
2025
Rognes
Styremedlem
0
-634
2025
Hovin I Gauldal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rognes
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-634
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hovin I Gauldal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
100.00 %
0
-1 100
2025
Rognes
0.00 %
0
631 000
2025
Lysaker
Eierskap
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Helox Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rognes
Wallenius Wilhelmsen Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
631 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Eivind Aaron Oddli's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Nervik's roller
Daglig leder, Styreleder
0
-634
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
May Elin Kåsen Nervik's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Nervik's roller
Styremedlem
0
-1 100
2025
Daglig leder, Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Eivind's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Terje's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
May's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
62.50%
13 521
-959
2025
Melhus
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
Melhus Sport As
Prosent:
62.50
Driftsinntekter:
13 521
Resultat:
-959
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem