Terje Uv

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1979 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Rennebu
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Rennebu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Rennebu
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Rennebu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.03 %
41 537
14 296
2025
Trondheim
0.18 %
3 323
2 182
2025
Rennebu
2.23 %
5 988
-306
2025
Rennebu
Eierskap
As Bøndernes Hus
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
41 537
Resultat:
14 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
0.18 %
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Rennebu Nedre Handel AS
Prosent:
2.23 %
Driftsinntekter:
5 988
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Ingrid Hoel's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Uv's roller
Styreleder
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Øivind Bakk's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Terje Uv's roller
Styremedlem
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ingrid's rolle:
Styreleder
Terje's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Øivind's rolle:
Styremedlem
Terje's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
72
-56
2025
Rennebu
100.00%
834
-6
2025
Rennebu
100.00%
60 452
75
2025
Rennebu
100.00%
0
2
2025
Trondheim
100.00%
6 631
-2 324
2025
Rennebu
40.00%
1 017
11
2025
Rennebu
25.00%
1 523
-375
2025
Oslo
3.17%
12 219
-221
2025
Oppdal
1.69%
3 323
2 182
2025
Rennebu
0.51%
95 350
1 394
2025
Oslo
Ekretun Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Eiendomsutvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
834
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Kraftlaget Rise Elektro 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 452
Resultat:
75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Mathall Trondheim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Rennebu Dører As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 631
Resultat:
-2 324
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Jora Kraftverk AS
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
1 017
Resultat:
11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Gisnafallet Kraftverk AS
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 523
Resultat:
-375
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Klyv Innovasjon As
Prosent:
3.17
Driftsinntekter:
12 219
Resultat:
-221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oppdal
Kvikne-Rennebu Kraftlag As
Prosent:
1.69
Driftsinntekter:
3 323
Resultat:
2 182
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennebu
Elkonor AS
Prosent:
0.51
Driftsinntekter:
95 350
Resultat:
1 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo