Jørn Espen Høili

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

11 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 044
344
2025
Tromsø
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 044
Resultat:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 044
344
2025
Tromsø
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 044
Resultat:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
5 000
76 000
2025
Lysaker
0.00 %
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00 %
13 216
-8 877
2025
Oslo
0.00 %
162 000
691 000
2025
Oslo
0.00 %
88 187
-1 136 286
2025
Ålesund
0.00 %
97 033
-2 127 989
2025
Oslo
0.00 %
15 248
14 050
2025
Oslo
100.00 %
2 044
344
2025
Tromsø
0.00 %
8 900
-24 700
2025
Kongsberg
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
4 141 000
394 000
2025
Oslo
Eierskap
Akastor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 000
Resultat:
76 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Axactor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
13 216
Resultat:
-8 877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
B2 Impact Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
162 000
Resultat:
691 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hexagon Composites ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
88 187
Resultat:
-1 136 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ålesund
Hexagon Purus Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
97 033
Resultat:
-2 127 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hunter Group Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
15 248
Resultat:
14 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jeh Konsult As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 044
Resultat:
344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Kongsberg Automotive Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 900
Resultat:
-24 700
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Scatec Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
4 141 000
Resultat:
394 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
-
Lene Knutsen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Jørn Espen Høili's roller
Varamedlem
2 044
344
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Lene's rolle:
Varamedlem
Jørn's rolle:
Daglig leder, Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
3 809 000
2025
Lysaker
100.00%
1 767
-1 141
2025
Lysaker
100.00%
0
528 710
2025
Lysaker
100.00%
0
134
2025
Oslo
100.00%
8 111
4 359
2025
Oslo
100.00%
0
-77
2025
Lysaker
100.00%
21 509
9 257
2025
Lysaker
100.00%
0
5 933
2025
Oslo
100.00%
581 952
-623 637
2025
Notodden
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
60.17%
15 338
744
2025
Oslo
30.00%
2 957
815
2025
Molde
0.20%
8 461 000
2 602 000
2025
Oslo
0.04%
0
2 190 000
2025
Lysaker
0.02%
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00%
14 120
-1 011
2025
Oslo
Aker Capital As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 809 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Capital Spv As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 767
Resultat:
-1 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
528 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bravo Opportunities As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eilert Sundtsgate 39 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 111
Resultat:
4 359
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Intellectual Property Holdings AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-77
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ln-xax Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 509
Resultat:
9 257
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nel Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Hydrogen Electrolyser As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
581 952
Resultat:
-623 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Vallhall Fotballhall Drift AS
Prosent:
60.17
Driftsinntekter:
15 338
Resultat:
744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Akerhallen AS
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
2 957
Resultat:
815
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Elkem Asa
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
8 461 000
Resultat:
2 602 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 190 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nel Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Saga Pure Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
14 120
Resultat:
-1 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo