Arnfinn Matre

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1978 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
9 168
9 462
2025
Stavanger
Daglig leder
1 051
335
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
9 168
Resultat:
9 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 051
Resultat:
335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
9 168
9 462
2025
Stavanger
Styremedlem
3 271
177
2025
Rubbestadneset
Styreleder
1 051
335
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
9 168
Resultat:
9 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
3 271
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 051
Resultat:
335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
9 168
9 462
2025
Stavanger
Eierskap
Arnfinn Invest As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
9 168
Resultat:
9 462
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
459
-40
2024
Stavanger
100.00%
0
0
2025
Stavanger
100.00%
1 051
335
2025
Stavanger
90.12%
7 108
-227
2025
Kristiansand S
87.00%
0
-24
2024
Stavanger
86.00%
0
-11
2024
Stavanger
69.89%
246
16
2025
Oslo
55.26%
234
-50
2024
Stavanger
51.00%
0
0
2024
Stavanger
50.00%
3 271
177
2025
Rubbestadneset
43.00%
32
-3
2025
Stavanger
25.78%
8
-442
2024
Bryne
13.49%
4 223
-1 176
2025
Stavanger
5.29%
352
-49
2025
Rennesøy
5.00%
36
-777
2025
Averøy
3.54%
252
-701
2025
Stavanger
0.94%
2 392
-7 347
2025
Stavanger
0.47%
216
-4
2025
Kristiansund N
0.29%
44
-20 910
2025
Stavanger
0.20%
8 014
-4 598
2025
Stavanger
0.13%
-2 800
-7 742
2025
Kokstad
0.08%
149
-49 368
2025
Sandnes
0.04%
5 280
-9 385
2025
Oslo
0.00%
1 000
165 000
2025
Lysaker
Capella Booking As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
459
Resultat:
-40
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Mantik Music Norway As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Stravit As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 051
Resultat:
335
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Opt-e Energi As
Prosent:
90.12
Driftsinntekter:
7 108
Resultat:
-227
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Russelåter.No As
Prosent:
87.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Capella Records Norge As
Prosent:
86.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
The Transparency Company As
Prosent:
69.89
Driftsinntekter:
246
Resultat:
16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capella Live As
Prosent:
55.26
Driftsinntekter:
234
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Caelum Music As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stavanger
Matre & Co AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 271
Resultat:
177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rubbestadneset
Oter Entertainment As
Prosent:
43.00
Driftsinntekter:
32
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Mintix As
Prosent:
25.78
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-442
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Bryne
Amplitude Ventures As
Prosent:
13.49
Driftsinntekter:
4 223
Resultat:
-1 176
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Happynova As
Prosent:
5.29
Driftsinntekter:
352
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Nvest As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
36
Resultat:
-777
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Averøy
Vyve As
Prosent:
3.54
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-701
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pickr As
Prosent:
0.94
Driftsinntekter:
2 392
Resultat:
-7 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nanook As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
216
Resultat:
-4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N
Aivero As
Prosent:
0.29
Driftsinntekter:
44
Resultat:
-20 910
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Barde Software As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
8 014
Resultat:
-4 598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Znl Energy As
Prosent:
0.13
Driftsinntekter:
-2 800
Resultat:
-7 742
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kokstad
Desert Control As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Opt-e As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
5 280
Resultat:
-9 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Endúr Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
165 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker