Richard Slåke

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

57 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1977 )
Ikon av en person

57 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 219
2025
Drøbak
Daglig leder
0
-17
2025
Drøbak
Daglig leder
8 593
1 918
2025
Drøbak
Daglig leder
894
-3 685
2025
Drøbak
Daglig leder
0
-104
2025
Drøbak
Daglig leder
0
-17
2025
Oslo
Daglig leder
0
-100
2025
Drøbak
Daglig leder
16 127
60 755
2024
Drøbak
Daglig leder
0
-152
2025
Drøbak
Daglig leder
958
-635
2025
Drøbak
Daglig leder
48
1 298
2025
Drøbak
Daglig leder
4 701
2 055
2025
Drøbak
Daglig leder
935
-711
2025
Drøbak
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
8 593
Resultat:
1 918
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-3 685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
16 127
Resultat:
60 755
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
958
Resultat:
-635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
48
Resultat:
1 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 701
Resultat:
2 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
935
Resultat:
-711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-105
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-638
2025
Ski
Styremedlem
1 389
-1 050
2025
Drøbak
Styreleder
0
-185
2025
Ski
Styreleder
0
-1 219
2025
Drøbak
Styreleder
0
-42
2025
Drøbak
Styremedlem
327
-817
2025
Drøbak
Styreleder
1 785
866
2025
Drøbak
Styreleder
0
-17
2025
Drøbak
Styremedlem
224
-759
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-10
2025
Drøbak
Styreleder
894
-3 685
2025
Drøbak
Styreleder
876
-69
2025
Vestby
Styreleder
432
-1
2023
Ski
Styremedlem
1 276
-53
2025
Drøbak
Styreleder
1 360
-388
2025
Drøbak
Styreleder
32 535
2 908
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-1
2025
Drøbak
Styreleder
919
-1 603
2025
Drøbak
Styreleder
0
-104
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-17
2025
Oslo
Styreleder
0
-100
2025
Drøbak
Styreleder
16 127
60 755
2024
Drøbak
Styreleder
48
169
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-152
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-5
2025
Drøbak
Styreleder
0
-38
2025
Drøbak
Styreleder
4 016
208
2024
Drøbak
Styreleder
0
91
2025
Drøbak
Styremedlem
620
59
2023
Ski
Styreleder
958
-635
2025
Drøbak
Styreleder
48
1 298
2025
Drøbak
Styreleder
0
-44
2025
Drøbak
Styremedlem
1 708
-296
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-124
2025
Drøbak
Styreleder
4 701
2 055
2025
Drøbak
Styreleder
0
-686
2025
Drøbak
Styreleder
935
-711
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-101
2025
Drøbak
Styreleder
0
-3
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-289
2025
Drøbak
Styremedlem
0
-1 482
2025
Oslo
Styremedlem
0
-230
2025
Drøbak
Styreleder
0
-6
2025
Drøbak
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-638
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 389
Resultat:
-1 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ski
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
327
Resultat:
-817
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 785
Resultat:
866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
224
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-3 685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
876
Resultat:
-69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
432
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Ski
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 276
Resultat:
-53
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 360
Resultat:
-388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
32 535
Resultat:
2 908
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
919
Resultat:
-1 603
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
16 127
Resultat:
60 755
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
48
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
4 016
Resultat:
208
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
620
Resultat:
59
Regnskapsår:
2023
Poststed:
Ski
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
958
Resultat:
-635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
48
Resultat:
1 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 708
Resultat:
-296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 701
Resultat:
2 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-686
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
935
Resultat:
-711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
30.00 %
16 127
60 755
2024
Drøbak
30.00 %
48
169
2025
Drøbak
Eierskap
O H Slåke Invest As
Prosent:
30.00 %
Driftsinntekter:
16 127
Resultat:
60 755
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Oh Slåke Holding As
Prosent:
30.00 %
Driftsinntekter:
48
Resultat:
169
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 15
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
-1 314
-1 258
2025
Oslo
100.00%
0
-6
2025
Drøbak
100.00%
0
-24
2025
Drøbak
100.00%
964
-2 530
2025
Oslo
100.00%
0
1 001
2025
Oslo
100.00%
0
-1 219
2025
Drøbak
100.00%
0
-42
2025
Drøbak
100.00%
92 520
16 138
2025
Nøtterøy
100.00%
0
-3
2025
Oslo
100.00%
919
-1 603
2025
Drøbak
100.00%
0
-100
2025
Drøbak
100.00%
0
-104
2025
Drøbak
100.00%
0
-17
2025
Oslo
100.00%
0
-38
2025
Drøbak
100.00%
2 119
-204
2024
Drøbak
100.00%
4 016
208
2024
Drøbak
100.00%
0
91
2025
Drøbak
100.00%
958
-635
2025
Drøbak
100.00%
0
-124
2025
Drøbak
100.00%
4 701
2 055
2025
Drøbak
100.00%
0
-101
2025
Drøbak
100.00%
0
-3
2025
Drøbak
99.99%
935
-711
2025
Drøbak
75.00%
3 049
-653
2025
Drøbak
68.00%
117
-273
2025
Reistad
55.00%
54 683
726
2025
Drøbak
50.00%
0
-105
2025
Drøbak
50.00%
0
-289
2025
Drøbak
50.00%
0
-1 482
2025
Oslo
50.00%
0
-230
2025
Drøbak
50.00%
224
-759
2025
Drøbak
50.00%
894
-3 685
2025
Drøbak
50.00%
32 535
2 908
2025
Drøbak
50.00%
264
219
2025
Drøbak
50.00%
16 670
135
2025
Drøbak
50.00%
6 418
360
2025
Drøbak
50.00%
48
1 298
2025
Drøbak
50.00%
0
55
2025
Drøbak
33.33%
1 389
-1 050
2025
Drøbak
33.33%
8 593
1 918
2025
Drøbak
33.33%
0
-152
2025
Drøbak
25.00%
0
-10
2025
Drøbak
1.96%
4 863
-68 014
2025
Oslo
1.20%
183 641
4 998
2025
Vestby
0.28%
-1 027
-7 363
2025
Oslo
Aquila Holdings Investment As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
-1 314
Resultat:
-1 258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ås Nord Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Assi As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Axxis Multi Client As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
964
Resultat:
-2 530
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Axxis Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 001
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Brekkeveien 61 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Brekkeveien 61 Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-42
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Fjord Defence As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
92 520
Resultat:
16 138
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nøtterøy
Fjord Defence Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Holter Nord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
919
Resultat:
-1 603
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Måna Næringspark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-100
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Mlr Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-104
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Museumsskogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rogneveien 5 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Ventilasjon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 119
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Slåke Invest Forvaltning As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 016
Resultat:
208
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Slåke Newco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
91
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Storgaten 18 Drøbak As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
958
Resultat:
-635
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tømrernes Feriehjem Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-124
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Umi Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 701
Resultat:
2 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Vollskogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
X2 Wireless As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Vimpelfabrikken AS
Prosent:
99.99
Driftsinntekter:
935
Resultat:
-711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Rørteknikk As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
3 049
Resultat:
-653
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Gulskogen Bolig- Og Næringsutvikling As
Prosent:
68.00
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Reistad
Drøbak Rørleggerservice As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
54 683
Resultat:
726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Alicenborg Boligutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-105
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Ås Byutvikling Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-289
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Ås Hageby Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ås Nord As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-230
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Ds Follo As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
224
Resultat:
-759
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Dyrløkke Drøbak As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-3 685
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Haneborgenga As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
32 535
Resultat:
2 908
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Klammerfresing As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
264
Resultat:
219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Anlegg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
16 670
Resultat:
135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
S Bygg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 418
Resultat:
360
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Storgaten As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
48
Resultat:
1 298
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Viking Spirit As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
55
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Bls As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
1 389
Resultat:
-1 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Drøbak Næringspark As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
8 593
Resultat:
1 918
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Oslofjord Utvikling AS
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Dyrløkke As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Fjord Defence Group Asa
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4 863
Resultat:
-68 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Faun Pharma AS
Prosent:
1.20
Driftsinntekter:
183 641
Resultat:
4 998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vestby
Turnstone Private Equity Fund Iii As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
-1 027
Resultat:
-7 363
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo