Bjørn Morten Ursin-Holm

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

16 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1976 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

16 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
0
2025
Oslo
Daglig leder
0
-36
2024
Eiksmarka
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eiksmarka
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
0
2025
Oslo
Styreleder
0
-36
2024
Eiksmarka
Styremedlem
0
-1 195
2025
Eiksmarka
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eiksmarka
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.00 %
149
-49 368
2025
Sandnes
0.29 %
232 829
39 002
2025
Skien
0.59 %
922
69
2025
Bergen
0.03 %
6 623
-6 351
2025
Oslo
0.13 %
11 470
-4 609
2025
Stavanger
100.00 %
0
-36
2024
Eiksmarka
10.03 %
0
0
2025
Oslo
4.17 %
0
0
2025
Oslo
3.28 %
0
-528
2025
Oslo
3.61 %
0
-300
2025
Oslo
2.61 %
0
-250
2025
Oslo
2.95 %
0
-535
2025
Oslo
0.36 %
3 836
-4 053
2025
Oslo
0.00 %
91 000
4 108 000
2025
Oslo
50.00 %
0
-1 195
2025
Eiksmarka
Eierskap
Aker Solutions Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Desert Control As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Firi As
Prosent:
0.29 %
Driftsinntekter:
232 829
Resultat:
39 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Goscore As
Prosent:
0.59 %
Driftsinntekter:
922
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Induct As
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
6 623
Resultat:
-6 351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Knitandnote As
Prosent:
0.13 %
Driftsinntekter:
11 470
Resultat:
-4 609
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pontypandy As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eiksmarka
Thefactory Angels I As
Prosent:
10.03 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Ii As
Prosent:
4.17 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Iii As
Prosent:
3.28 %
Resultat:
-528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Iv As
Prosent:
3.61 %
Resultat:
-300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels V As
Prosent:
2.61 %
Resultat:
-250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Vi As
Prosent:
2.95 %
Resultat:
-535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory As
Prosent:
0.36 %
Driftsinntekter:
3 836
Resultat:
-4 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vend Marketplaces Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
91 000
Resultat:
4 108 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vision Of Energy AS
Prosent:
50.00 %
Resultat:
-1 195
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eiksmarka

Forbindelser

-
Annar Bjørn Ursin-Holm's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Bjørn Morten Ursin-Holm's roller
Daglig leder, Styreleder
0
-1 195
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Annar's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Bjørn's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
118 794
6 963
2025
Oslo
100.00%
50
42
2026
Oslo
100.00%
25 690
-30 874
2025
Oslo
100.00%
10 281
1 900
2025
Hamar
100.00%
0
-6
2025
Oslo
100.00%
2 965
1 037
2025
Oslo
100.00%
0
-9
2025
Oslo
100.00%
0
-397
2025
Oslo
100.00%
0
-19
2025
Oslo
100.00%
0
-203
2025
Oslo
94.00%
-1 051
-1 303
2025
Oslo
91.90%
246
-292
2025
Oslo
57.27%
36 640
-76 851
2025
Oslo
56.93%
0
99
2025
Oslo
56.39%
7 048
-7 376
2025
Oslo
53.70%
3 664
-3 959
2025
Oslo
53.10%
0
-66
2025
Oslo
49.00%
Oslo
47.16%
0
-535
2025
Oslo
34.08%
0
-10
2025
Oslo
26.27%
0
-58
2025
Oslo
25.00%
1 663
-231
2025
Oslo
24.76%
0
-300
2025
Oslo
23.22%
0
-250
2025
Oslo
21.86%
0
-528
2025
Oslo
21.74%
0
-5
2025
Oslo
21.32%
0
-21
2025
Oslo
10.47%
0
-197
2025
Oslo
10.00%
0
-1
2025
Oslo
8.87%
32 482
1 900
2025
Oslo
7.66%
45
-1 031
2025
Oslo
5.87%
117
-31
2024
Trondheim
5.26%
0
-9
2025
Oslo
5.00%
132
14
2025
Oslo
4.94%
910
-133
2024
Oslo
4.87%
6 363
-4 684
2025
Oslo
4.84%
1 219
-52
2025
Høvik
4.76%
0
-2
2025
Oslo
4.56%
1 644
281
2025
Oslo
4.55%
0
-12
2025
Stavanger
3.96%
809
-1 018
2025
Oslo
3.47%
13 657
1 365
2025
Lysaker
2.85%
569
-770
2025
Oslo
2.51%
232 829
39 002
2025
Skien
2.51%
0
0
2025
Oslo
2.50%
12 489
8
2025
Oslo
2.24%
2 220
-5 256
2025
Maia
1.64%
1 900
-3 073
2024
Oslo
1.14%
10 733
-423
2025
Oslo
0.83%
6 873
-4 917
2025
Kristiansund N
0.82%
7 349
8 069
2025
Oslo
0.80%
4 712
-392
2025
Oslo
0.79%
29 341
-33 284
2025
Oslo
0.77%
0
0
2025
Oslo
0.55%
4 071
-331
2025
Asker
0.53%
23 717
1 238
2025
Oslo
0.47%
0
-10
2025
Oslo
0.45%
9 075
-583
2025
Oslo
0.36%
31 923
-28 421
2025
Oslo
0.35%
1 869
-1 068
2025
Oslo
0.31%
3 836
-4 053
2025
Oslo
0.28%
223
-15 549
2024
Mo I Rana
0.22%
1 057
-1 762
2025
Billingstad
0.21%
3 511
-7 713
2025
Oslo
0.17%
10 577
258
2025
Skatval
0.12%
6 562
-5 142
2025
Oslo
0.10%
13 664
-3 726
2025
Oslo
0.08%
2 182
-1 252
2025
Oslo
0.04%
1 754
-6 861
2025
Sogndal
0.01%
452
-31 813
2025
Trondheim
Ember Creatives As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Homekey As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
118 794
Resultat:
6 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inviso Media As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50
Resultat:
42
Regnskapsår:
2026
Poststed:
Oslo
Marketer 360 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
25 690
Resultat:
-30 874
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Osint Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 281
Resultat:
1 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Romly Vest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Academy As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 965
Resultat:
1 037
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Accounting As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Ventures As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-397
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
V1 Ventures As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Veyor As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-203
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Growth As
Prosent:
94.00
Driftsinntekter:
-1 051
Resultat:
-1 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Asset Management As
Prosent:
91.90
Driftsinntekter:
246
Resultat:
-292
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Defsec I As
Prosent:
70.00
Poststed:
Oslo
Manta Technologies As
Prosent:
57.27
Driftsinntekter:
36 640
Resultat:
-76 851
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Marketer Agencies As
Prosent:
56.93
Driftsinntekter:
0
Resultat:
99
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Plot.Ai As
Prosent:
56.39
Driftsinntekter:
7 048
Resultat:
-7 376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Journey Technologies As
Prosent:
53.70
Driftsinntekter:
3 664
Resultat:
-3 959
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Sportstech Fund As
Prosent:
53.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Staffer.Com As
Prosent:
49.00
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Vi As
Prosent:
47.16
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-535
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Global Geo Services AS
Prosent:
34.08
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ggs International As
Prosent:
26.27
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-58
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Headly As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 663
Resultat:
-231
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Iv As
Prosent:
24.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-300
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels V As
Prosent:
23.22
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-250
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Iii As
Prosent:
21.86
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pangea Angels Ii As
Prosent:
21.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Viii As
Prosent:
21.32
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pangea Angels I As
Prosent:
10.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-197
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Meta Capital 2 As
Prosent:
10.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bill Kill As
Prosent:
8.87
Driftsinntekter:
32 482
Resultat:
1 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zeipt As
Prosent:
7.66
Driftsinntekter:
45
Resultat:
-1 031
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Qrrnt As
Prosent:
5.87
Driftsinntekter:
117
Resultat:
-31
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Learnlink Invest 1 As
Prosent:
5.26
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nebula Pro As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
132
Resultat:
14
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Diwala As
Prosent:
4.94
Driftsinntekter:
910
Resultat:
-133
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tillit Forsikring As
Prosent:
4.87
Driftsinntekter:
6 363
Resultat:
-4 684
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Pangea Accelerator As
Prosent:
4.84
Driftsinntekter:
1 219
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Ac Investors As
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Romly As
Prosent:
4.56
Driftsinntekter:
1 644
Resultat:
281
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Class Of '17 As
Prosent:
4.55
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Safedesign As
Prosent:
3.96
Driftsinntekter:
809
Resultat:
-1 018
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Enin As
Prosent:
3.47
Driftsinntekter:
13 657
Resultat:
1 365
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Testhub Technologies As
Prosent:
2.85
Driftsinntekter:
569
Resultat:
-770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Firi As
Prosent:
2.51
Driftsinntekter:
232 829
Resultat:
39 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Thefactory Angels I As
Prosent:
2.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Capassa As
Prosent:
2.50
Driftsinntekter:
12 489
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sybilion As
Prosent:
2.24
Driftsinntekter:
2 220
Resultat:
-5 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Maia
Intrava As
Prosent:
1.64
Driftsinntekter:
1 900
Resultat:
-3 073
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Soundsensing As
Prosent:
1.14
Driftsinntekter:
10 733
Resultat:
-423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norquant As
Prosent:
0.83
Driftsinntekter:
6 873
Resultat:
-4 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansund N
Atlas Eiendom As
Prosent:
0.82
Driftsinntekter:
7 349
Resultat:
8 069
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gobi Stories As
Prosent:
0.80
Driftsinntekter:
4 712
Resultat:
-392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vergence As
Prosent:
0.79
Driftsinntekter:
29 341
Resultat:
-33 284
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory Angels Vii As
Prosent:
0.77
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Luca Labs As
Prosent:
0.55
Driftsinntekter:
4 071
Resultat:
-331
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Asker
Propely Technologies As
Prosent:
0.53
Driftsinntekter:
23 717
Resultat:
1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Squareroot As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Parallelo As
Prosent:
0.45
Driftsinntekter:
9 075
Resultat:
-583
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Placepoint As
Prosent:
0.36
Driftsinntekter:
31 923
Resultat:
-28 421
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aristeia As
Prosent:
0.35
Driftsinntekter:
1 869
Resultat:
-1 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Thefactory As
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
3 836
Resultat:
-4 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
The Coring Company As
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
223
Resultat:
-15 549
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mo I Rana
Apprendly As
Prosent:
0.22
Driftsinntekter:
1 057
Resultat:
-1 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Billingstad
Grin As
Prosent:
0.21
Driftsinntekter:
3 511
Resultat:
-7 713
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sirk As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
10 577
Resultat:
258
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skatval
Inkassoregisteret As
Prosent:
0.12
Driftsinntekter:
6 562
Resultat:
-5 142
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Accountflow As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
13 664
Resultat:
-3 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eventum Norge As
Prosent:
0.08
Driftsinntekter:
2 182
Resultat:
-1 252
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eduplaytion As
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
1 754
Resultat:
-6 861
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Picterus As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
452
Resultat:
-31 813
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim