Endre Brask Grønmyr

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1975 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
325
-166
2025
Stabekk
Daglig leder
5 760
-854
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
325
Resultat:
-166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
5 760
Resultat:
-854
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
22
29
2025
Oslo
Varamedlem
0
110
2025
Oslo
Styreleder
10
-452
2025
Stabekk
Styreleder
325
-166
2025
Stabekk
Styreleder
0
-11
2025
Stabekk
Styremedlem
2 907
-9 159
2025
Oslo
Styremedlem
5 760
-854
2025
Oslo
Styreleder
0
-396
2025
Stabekk
Styreleder
1 855
69
2025
Stabekk
Styreleder
478
227
2025
Stabekk
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
22
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
110
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
10
Resultat:
-452
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
325
Resultat:
-166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 907
Resultat:
-9 159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
5 760
Resultat:
-854
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 855
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
478
Resultat:
227
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
325
-166
2025
Stabekk
100.00 %
0
-11
2025
Stabekk
Eierskap
Enbras AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
325
Resultat:
-166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Engroco As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-11
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
635
-1 364
2025
Bø I Telemark
100.00%
478
227
2025
Stabekk
100.00%
0
-34
2025
Bø I Telemark
75.00%
5 760
-854
2025
Oslo
60.02%
1 855
69
2025
Stabekk
55.00%
10
-452
2025
Stabekk
50.00%
0
-16 962
2025
Oslo
38.89%
0
-28
2025
Oslo
33.00%
998
-1 821
2025
Bø I Telemark
9.18%
0
-9 694
2025
Oslo
3.35%
0
-396
2025
Stabekk
0.01%
13 265
-16 126
2025
Bø I Telemark
Era Biocarbon As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
635
Resultat:
-1 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark
Synergize As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
478
Resultat:
227
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Upcycle Technologies As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-34
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark
Infinigrid As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
5 760
Resultat:
-854
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prodess As
Prosent:
60.02
Driftsinntekter:
1 855
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Destination As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
10
Resultat:
-452
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Cruda As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-16 962
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Encom As
Prosent:
38.89
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-28
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bionér As
Prosent:
33.00
Driftsinntekter:
998
Resultat:
-1 821
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark
Biovotec As
Prosent:
9.18
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-9 694
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Moonlight Stories As
Prosent:
3.35
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-396
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Standard Bio As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
13 265
Resultat:
-16 126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bø I Telemark