Yngve Bakken

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

43 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

43 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-1 050
2025
Orkanger
Daglig leder
4 385
2 914
2025
Orkanger
Daglig leder
0
-52
2025
Orkanger
Daglig leder
3 185
2 183
2025
Orkanger
Daglig leder
1 561
-615
2025
Orkanger
Daglig leder
1 700
-788
2025
Orkanger
Daglig leder
770
29
2025
Orkanger
Daglig leder
0
-45
2025
Orkanger
Daglig leder
481
74
2025
Orkanger
Daglig leder
14 687
-3 473
2025
Orkanger
Daglig leder
3 197
-1 369
2025
Orkanger
Daglig leder
36 377
-2 288
2025
Orkanger
Daglig leder
5 876
376
2025
Orkanger
Daglig leder
0
25
2025
Orkanger
Daglig leder
433
-150
2025
Orkanger
Daglig leder
3 689
-10 769
2025
Orkanger
Daglig leder
0
-90
2025
Orkanger
Daglig leder
10 000
1 715
2025
Orkanger
Daglig leder
0
-2
2025
Orkanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-1 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 385
Resultat:
2 914
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 185
Resultat:
2 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 561
Resultat:
-615
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 700
Resultat:
-788
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
770
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
481
Resultat:
74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
14 687
Resultat:
-3 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
3 197
Resultat:
-1 369
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
36 377
Resultat:
-2 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
5 876
Resultat:
376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
433
Resultat:
-150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
3 689
Resultat:
-10 769
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
10 000
Resultat:
1 715
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-1 050
2025
Orkanger
Styreleder
4 385
2 914
2025
Orkanger
Styreleder
0
-52
2025
Orkanger
Styreleder
3 185
2 183
2025
Orkanger
Styremedlem
4 008
218
2025
Støren
Styreleder
1 561
-615
2025
Orkanger
Styreleder
1 700
-788
2025
Orkanger
Styreleder
770
29
2025
Orkanger
Styreleder
0
-45
2025
Orkanger
Styreleder
3 650
-4 361
2025
Orkanger
Styreleder
Orkanger
Styreleder
481
74
2025
Orkanger
Styreleder
3 451
-1 662
2025
Løkken Verk
Styreleder
13 843
3 330
2025
Orkanger
Styreleder
14 687
-3 473
2025
Orkanger
Styreleder
3 197
-1 369
2025
Orkanger
Styreleder
36 377
-2 288
2025
Orkanger
Styreleder
5 876
376
2025
Orkanger
Styreleder
0
25
2025
Orkanger
Styreleder
433
-150
2025
Orkanger
Styreleder
0
-90
2025
Orkanger
Styremedlem
10 000
1 715
2025
Orkanger
Styreleder
Orkanger
Styreleder
0
-2
2025
Orkanger
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 050
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 385
Resultat:
2 914
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 185
Resultat:
2 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 008
Resultat:
218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 561
Resultat:
-615
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 700
Resultat:
-788
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
770
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 650
Resultat:
-4 361
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
481
Resultat:
74
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
3 451
Resultat:
-1 662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løkken Verk
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
13 843
Resultat:
3 330
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
14 687
Resultat:
-3 473
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 197
Resultat:
-1 369
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
36 377
Resultat:
-2 288
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
5 876
Resultat:
376
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
25
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
433
Resultat:
-150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-90
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
10 000
Resultat:
1 715
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Poststed:
Orkanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.37 %
0
132 620
2025
Orkanger
100.00 %
0
-2
2025
Orkanger
Eierskap
Salvesen & Thams As
Prosent:
0.37 %
Resultat:
132 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Y.Bakken Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
18 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 18
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-204
2025
Orkanger
100.00%
3 689
-10 769
2025
Orkanger
98.96%
3 451
-1 662
2025
Løkken Verk
95.61%
29 292
5 326
2025
Oslo
92.41%
0
-822
2025
Trondheim
90.48%
0
-2 602
2025
Støren
90.10%
58
139 597
2025
Orkanger
90.05%
0
-3 524
2025
Trondheim
87.69%
249
-9 819
2025
Orkanger
86.41%
5 047
-5 208
2025
Trondheim
72.94%
0
39 014
2025
Orkanger
54.50%
0
-3 117
2025
Levanger
51.00%
0
-1 465
2025
Levanger
45.94%
0
66 256
2025
Trondheim
27.50%
0
598
2025
Trondheim
25.00%
10 603
175
2025
Orkanger
24.98%
38 152
2 114
2025
Jerpstad
20.00%
0
9 820
2025
Molde
20.00%
0
-32 385
2025
Trondheim
20.00%
0
-52
2025
Orkanger
18.00%
71 008
71 071
2025
Molde
0.88%
0
132 620
2025
Orkanger
0.65%
0
-36
2025
Trondheim
Orkland Brikett As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-204
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 689
Resultat:
-10 769
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Salvesen & Thams Historiske Eiendommer As
Prosent:
100.00
Poststed:
Orkanger
Orkla Herd As
Prosent:
98.96
Driftsinntekter:
3 451
Resultat:
-1 662
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Løkken Verk
Vitux Group As
Prosent:
95.61
Driftsinntekter:
29 292
Resultat:
5 326
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Bitastad Holding As
Prosent:
92.41
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-822
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
B&B Entreprenør Holding As
Prosent:
90.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 602
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Støren
Salvesen & Thams Invest As
Prosent:
90.10
Driftsinntekter:
58
Resultat:
139 597
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Wiski Capital As
Prosent:
90.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 524
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
S&T Aktiv Fritid As
Prosent:
87.69
Driftsinntekter:
249
Resultat:
-9 819
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Digital Markedsplass As
Prosent:
86.41
Driftsinntekter:
5 047
Resultat:
-5 208
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
R-M Holding As
Prosent:
72.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
39 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Steinkjer Invest As
Prosent:
54.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 117
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Stedi As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 465
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Levanger
Inspired Group As
Prosent:
45.94
Driftsinntekter:
0
Resultat:
66 256
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Futurum Ventures Holding As
Prosent:
27.50
Driftsinntekter:
0
Resultat:
598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Thams Innovasjon As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
10 603
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Foss Plater AS
Prosent:
24.98
Driftsinntekter:
38 152
Resultat:
2 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jerpstad
Axess Co-Invest As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
9 820
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Futurum Ventures Fund I As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-32 385
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Stn Invest AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Axess As
Prosent:
18.00
Driftsinntekter:
71 008
Resultat:
71 071
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Molde
Salvesen & Thams As
Prosent:
0.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
132 620
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Orkanger
Viking Growth 18 As
Prosent:
0.65
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim