Glenn Ivar Klausen

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1974 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
2 451
2
2025
Drammen
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 451
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 451
2
2025
Drammen
Styremedlem
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 451
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
2 451
2
2025
Drammen
0.00 %
256
-3 902
2025
Oslo
Eierskap
Asvito As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 451
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drammen
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-33
2025
Oslo
100.00%
355
-11 364
2025
Oslo
100.00%
14 355
-8 550
2025
Oslo
100.00%
4 983
1 149
2025
Oslo
0.76%
123 622
-31 705
2025
Oslo
Onesti Products As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-33
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Care As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
355
Resultat:
-11 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Certified Monitoring Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 355
Resultat:
-8 550
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Risk Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 983
Resultat:
1 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe4 Security Group As
Prosent:
0.76
Driftsinntekter:
123 622
Resultat:
-31 705
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo