Paul Solhaug

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

5 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
1 738
4 221
2025
Steinsland
Daglig leder
0
-26
2025
Steinsland
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 738
Resultat:
4 221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 738
4 221
2025
Steinsland
Styreleder
657
-20
2025
Ulset
Styreleder
0
-26
2025
Steinsland
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 738
Resultat:
4 221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
657
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulset
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-26
2025
Steinsland
Eierskap
Paul1 Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-26
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland

Forbindelser

Mann
2 forbindelser
-
Espen Solhaug's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Paul Solhaug's roller
Styremedlem
1 738
4 221
2025
Daglig leder, Styreleder
Styremedlem
0
-26
2025
Daglig leder, Styreleder
Kvinne
1 forbindelser
-
Ingrid Gjerland Solhaug's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Paul Solhaug's roller
Varamedlem
657
-20
2025
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Espen's rolle:
Styremedlem
Paul's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Espen's rolle:
Styremedlem
Paul's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ingrid's rolle:
Varamedlem
Paul's rolle:
Styreleder

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
657
-20
2025
Ulset
50.00%
1 738
4 221
2025
Steinsland
0.00%
19 699
307 373
2025
Oslo
0.00%
8 096 000
4 307 000
2025
Stavanger
Paul1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
657
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ulset
Nye Nordbu Holding & Trading As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 738
Resultat:
4 221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsland
Mpc Container Ships Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
19 699
Resultat:
307 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vår Energi Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
8 096 000
Resultat:
4 307 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger