Harald James Otterhaug

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1973 )
Ikon av en person

16 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
955
-3 958
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
955
Resultat:
-3 958
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
13 854
1 352
2025
Oslo
Styremedlem
5 697
499
2025
Flateby
Styreleder
6 964
526
2025
Oslo
Styreleder
14 831
-2 274
2025
Lier
Styreleder
0
-89
2025
Oslo
Styreleder
21 706
63
2025
Oslo
Styreleder
0
14 177
2025
Nesbru
Styremedlem
0
-1
2025
Flateby
Styreleder
8 054
5 739
2025
Oslo
Styreleder
0
-4 648
2025
Nesbru
Styreleder
5 796
-6 070
2025
Vennesla
Styreleder
0
4 420
2025
Fredrikstad
Styreleder
0
-482
2025
Nesbru
Styreleder
0
1 165
2025
Nesbru
Styreleder
2 464
-7 047
2025
Nesbru
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
19
Driftsinntekter:
13 854
Resultat:
1 352
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
5 697
Resultat:
499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flateby
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 964
Resultat:
526
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
14 831
Resultat:
-2 274
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lier
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
21 706
Resultat:
63
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
14 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Flateby
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
8 054
Resultat:
5 739
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-4 648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 796
Resultat:
-6 070
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vennesla
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 420
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fredrikstad
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 464
Resultat:
-7 047
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
0
14 177
2025
Nesbru
50.00 %
0
14 177
2025
Nesbru
4.63 %
0
-482
2025
Nesbru
Eierskap
Hjo Invest AS
Prosent:
50.00 %
Resultat:
14 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Hjo Invest AS
Prosent:
50.00 %
Resultat:
14 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Xania As
Prosent:
4.63 %
Resultat:
-482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
4 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
955
-3 958
2025
Oslo
100.00%
0
-4 648
2025
Nesbru
100.00%
0
-70 394
2025
Skien
100.00%
0
4 500
2025
Nesbru
95.37%
0
-482
2025
Nesbru
94.24%
2 464
-7 047
2025
Nesbru
91.38%
0
1 165
2025
Nesbru
73.51%
0
57
2025
Oslo
50.01%
3 077
-2 998
2025
Åros
50.00%
0
-89
2025
Oslo
50.00%
1 644
-6 598
2025
Skien
10.23%
0
-1 177
2025
Tønsberg
0.11%
13 081
-568
2025
Stavanger
0.11%
0
-7 226
2025
Oslo
0.10%
0
-3 357
2025
Oslo
0.10%
0
998
2025
Stavanger
Oslo Asset Management As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
955
Resultat:
-3 958
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Oslo Asset Management Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-4 648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Rcr Urban Estate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-70 394
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Xania Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4 500
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Xania As
Prosent:
95.37
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-482
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Xania Group As
Prosent:
94.24
Driftsinntekter:
2 464
Resultat:
-7 047
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Xania Commerce Group As
Prosent:
91.38
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesbru
Xt Group As
Prosent:
73.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
C2E Sportswear As
Prosent:
50.01
Driftsinntekter:
3 077
Resultat:
-2 998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åros
Gaia Group Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-89
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rcr Property Group As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 644
Resultat:
-6 598
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Zp Group As
Prosent:
10.23
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Ennox Technology As
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
13 081
Resultat:
-568
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Pre China Private Equity Ii AS
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 226
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Emerging Europe Land Development AS
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 357
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rotor Real As
Prosent:
0.10
Driftsinntekter:
0
Resultat:
998
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger