Henning Hansen

Ikon av en person
Mann, 62 år
Ikon av en person

0 Roller

Ikon av en person

0 Eiere

Ikon av en person
Mann, 62 år
Ikon av en person

0 Roller

Ikon av en person

0 Eiere

Roller

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
65.00 %
2 308
991
2024
Randaberg
0.04 %
595
-4 364
2025
Stavanger
0.01 %
7 392
-11 554
2025
Vanse
Eierskap
Carter Technologies As
Prosent:
65.00 %
Driftsinntekter:
2 308
Resultat:
991
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Randaberg
Havkraft AS
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
595
Resultat:
-4 364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Kitemill AS
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
7 392
Resultat:
-11 554
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse

Forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
-200
-219
2025
Skien
100.00%
0
-149
2025
Stord
100.00%
133
263
2025
Stord
100.00%
1 932
-8 336
2025
Stord
100.00%
50 993
-2 567
2025
Stord
100.00%
0
-679
2025
Stord
100.00%
0
146
2025
Stord
100.00%
174
-27
2025
Sandnes
100.00%
0
0
2025
Voss
51.74%
0
-160
2024
Randaberg
12.78%
0
-2 166
2025
Steinkjer
6.37%
0
-3
2025
Kvernaland
3.20%
3 028
-2 406
2025
Tananger
0.84%
7 619
-11 917
2025
Stord
0.20%
31 218
-68 823
2024
Florø
0.07%
808
-4 068
2024
Tolvsrød
Exact Aircraft As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
-200
Resultat:
-219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Greenstat Asia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Hydrogen As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
133
Resultat:
263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 932
Resultat:
-8 336
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Solar Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
50 993
Resultat:
-2 567
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Venture As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-679
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Greenstat Wind As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Havkraft Solutions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
174
Resultat:
-27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Nawep As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Voss
Storage2power As
Prosent:
51.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-160
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Randaberg
Meraker Hydrogen As
Prosent:
12.78
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinkjer
Aai Ansatte Invest As
Prosent:
6.37
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kvernaland
Hydrophilic As
Prosent:
3.20
Driftsinntekter:
3 028
Resultat:
-2 406
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Greenstat As
Prosent:
0.84
Driftsinntekter:
7 619
Resultat:
-11 917
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stord
Evoy As
Prosent:
0.20
Driftsinntekter:
31 218
Resultat:
-68 823
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Florø
Hyrex As
Prosent:
0.07
Driftsinntekter:
808
Resultat:
-4 068
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tolvsrød