Lars Magnus Braaum

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

23 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

23 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
4 402
-1 219
2025
Brandbu
Daglig leder
246
1 672
2025
Brandbu
Daglig leder
7 488
-3 131
2025
Brandbu
Innehaver
Brandbu
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 402
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
246
Resultat:
1 672
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
7 488
Resultat:
-3 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Brandbu
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
461
350
2025
Brandbu
Styreleder
0
-19
2025
Brandbu
Styreleder
4 402
-1 219
2025
Brandbu
Styreleder
246
1 672
2025
Brandbu
Styremedlem
5 284
210
2025
Jaren
Styremedlem
1 229
166
2025
Brandbu
Styremedlem
118 844
9 353
2025
Jaren
Styremedlem
4 049
4 313
2025
Brandbu
Styremedlem
731
-20
2025
Nittedal
Styreleder
0
-36
2025
Brandbu
Styremedlem
0
3 407
2025
Brandbu
Styremedlem
445
-85
2025
Fall
Styreleder
7 488
-3 131
2025
Brandbu
Styremedlem
1 189
-586
2025
Brandbu
Styremedlem
2 544
921
2025
Jaren
Styreleder
964
-7 219
2025
Brandbu
Styremedlem
Jaren
Styremedlem
965
-80
2025
Brandbu
Styreleder
1 888
499
2025
Brandbu
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
461
Resultat:
350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 402
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
246
Resultat:
1 672
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
5 284
Resultat:
210
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 229
Resultat:
166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
118 844
Resultat:
9 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
4 049
Resultat:
4 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
731
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
3 407
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
445
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fall
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
7 488
Resultat:
-3 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 189
Resultat:
-586
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 544
Resultat:
921
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
964
Resultat:
-7 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Jaren
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
965
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
1 888
Resultat:
499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
246
1 672
2025
Brandbu
25.00 %
5 284
210
2025
Jaren
0.00 %
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Eierskap
Braaum Invest As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
246
Resultat:
1 672
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Doning As
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
5 284
Resultat:
210
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Inin Group As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-19
2025
Brandbu
100.00%
225 318
8 528
2025
Tingvatn
100.00%
4 402
-1 219
2025
Brandbu
100.00%
0
-50
2025
Oslo
100.00%
1 229
166
2025
Brandbu
100.00%
135 901
13 989
2025
Brandbu
100.00%
0
-36
2025
Brandbu
100.00%
6 849
-10 963
2025
Oslo
100.00%
1 645
474
2025
Oslo
100.00%
30 690
5 678
2025
Nes På Hedmarken
100.00%
6 321
-115
2025
Kolbotn
100.00%
652 203
13 334
2025
Hamar
100.00%
7 488
-3 131
2025
Brandbu
100.00%
26 817
7 691
2025
Narvik
100.00%
439 762
33 443
2025
Oslo
100.00%
18 350
4 718
2025
Nannestad
100.00%
964
-7 219
2025
Brandbu
100.00%
91 510
11 514
2025
Hamar
100.00%
72 128
6 696
2025
Kolbotn
100.00%
302 007
20 150
2025
Rudshøgda
100.00%
98 678
25 223
2025
Østerås
100.00%
1 888
499
2025
Brandbu
95.32%
29 773
-34 834
2025
Ingeberg
66.67%
965
-80
2025
Brandbu
55.38%
69 667
-10 371
2025
Kolbotn
50.00%
118 844
9 353
2025
Jaren
50.00%
4 049
4 313
2025
Brandbu
50.00%
445
-85
2025
Fall
49.89%
461
350
2025
Brandbu
40.00%
0
3 407
2025
Brandbu
33.33%
Brandbu
25.00%
1 189
-586
2025
Brandbu
20.00%
731
-20
2025
Nittedal
7.69%
6 675
-7
2025
Jaren
5.00%
5 394
222
2025
Brandbu
3.19%
5 569
48 086
2025
Ingeberg
Augedal Bro AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-19
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Banefjell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
225 318
Resultat:
8 528
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tingvatn
Braaum Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 402
Resultat:
-1 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Environment Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gjefsenmyrvegen 17 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 229
Resultat:
166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Hadeland Elektro As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
135 901
Resultat:
13 989
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Høssø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-36
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Analytics As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 849
Resultat:
-10 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Inin Financial Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 645
Resultat:
474
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Jan Erik Hagelund AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 690
Resultat:
5 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nes På Hedmarken
Kordinate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 321
Resultat:
-115
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Laje As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
652 203
Resultat:
13 334
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Lm Braaum As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 488
Resultat:
-3 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Nordnes Narvik AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
26 817
Resultat:
7 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Narvik
Rail Production As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
439 762
Resultat:
33 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rail Supply As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 350
Resultat:
4 718
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nannestad
Rognebakken 4 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
964
Resultat:
-7 219
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Skyttermoen Anlegg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
91 510
Resultat:
11 514
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hamar
Slam Jernbaneteknikk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
72 128
Resultat:
6 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Team 1435 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
302 007
Resultat:
20 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rudshøgda
Trasé As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
98 678
Resultat:
25 223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Vei Og Landskap As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 888
Resultat:
499
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Power As
Prosent:
95.32
Driftsinntekter:
29 773
Resultat:
-34 834
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg
Storlinna 44 As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
965
Resultat:
-80
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Eleda Rail Norge As
Prosent:
55.38
Driftsinntekter:
69 667
Resultat:
-10 371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kolbotn
Hadeland Maskin AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
118 844
Resultat:
9 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Hmd Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 049
Resultat:
4 313
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Labb Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
445
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fall
As Bokgården
Prosent:
49.89
Driftsinntekter:
461
Resultat:
350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Jaren Invest As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
3 407
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Lohrim As
Prosent:
33.33
Poststed:
Brandbu
Nordre Torv Brandbu As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
1 189
Resultat:
-586
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Hov Eiendom Og Utleie As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
731
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nittedal
Brandbu Snødrift As
Prosent:
7.69
Driftsinntekter:
6 675
Resultat:
-7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jaren
Sandbeck Pub As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
5 394
Resultat:
222
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Brandbu
Inin Group As
Prosent:
3.19
Driftsinntekter:
5 569
Resultat:
48 086
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ingeberg