Per Marcus Valebrokk

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1972 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
765
2025
Oslo
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
765
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
2 722
2 215
2025
Oslo
Styreleder
0
765
2025
Oslo
Styremedlem
27 963
-55 986
2025
Oslo
Styreleder
30 331
2 795
2025
Oslo
Styreleder
8 692
1 013
2025
Oslo
Styreleder
36 045
3 828
2025
Oslo
Styreleder
2 260
-621
2025
Oslo
Styremedlem
0
6 386
2025
Oslo
Styremedlem
Oslo
Styreleder
Oslo
Styreleder
20 323
2 726
2025
Oslo
Styreleder
2 207
871
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 722
Resultat:
2 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
765
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
11
Driftsinntekter:
27 963
Resultat:
-55 986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
30 331
Resultat:
2 795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
8 692
Resultat:
1 013
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
36 045
Resultat:
3 828
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 260
Resultat:
-621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
6 386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
20 323
Resultat:
2 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 207
Resultat:
871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
765
2025
Oslo
33.33 %
96
-56
2025
Oslo
Eierskap
Lce Invest As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
765
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prometheus AS
Prosent:
33.33 %
Driftsinntekter:
96
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
5 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
Oslo
100.00%
Oslo
84.21%
36 045
3 828
2025
Oslo
74.00%
2 260
-621
2025
Oslo
74.00%
2 207
871
2025
Oslo
55.10%
20 323
2 726
2025
Oslo
50.00%
30 331
2 795
2025
Oslo
50.00%
8 692
1 013
2025
Oslo
20.00%
0
6 386
2025
Oslo
9.33%
27 963
-55 986
2025
Oslo
Storm Newco 2 As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Storm Newco As
Prosent:
100.00
Poststed:
Oslo
Storm Communications As
Prosent:
84.21
Driftsinntekter:
36 045
Resultat:
3 828
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storm Finko As
Prosent:
74.00
Driftsinntekter:
2 260
Resultat:
-621
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storm Spor As
Prosent:
74.00
Driftsinntekter:
2 207
Resultat:
871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storm Samfunn As
Prosent:
55.10
Driftsinntekter:
20 323
Resultat:
2 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Smeh As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
30 331
Resultat:
2 795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Smør Studio As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
8 692
Resultat:
1 013
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storm Holdings As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
6 386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Seen As
Prosent:
9.33
Driftsinntekter:
27 963
Resultat:
-55 986
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo