Knut-Erik Nilsen

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1971 )
Ikon av en person

9 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-22
2025
Drøbak
Daglig leder
12 963
366
2024
Oslo
Daglig leder
4 120
-64
2025
Drøbak
Daglig leder
11 763
-279
2024
Drøbak
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
12 963
Resultat:
366
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
4 120
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
59
Driftsinntekter:
11 763
Resultat:
-279
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-22
2025
Drøbak
Styremedlem
12 963
366
2024
Oslo
Styreleder
4 120
-64
2025
Drøbak
Styreleder
40
-207
2024
Drøbak
Styreleder
11 763
-279
2024
Drøbak
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
28
Driftsinntekter:
12 963
Resultat:
366
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
4 120
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-207
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
59
Driftsinntekter:
11 763
Resultat:
-279
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
50.00 %
4 120
-64
2025
Drøbak
100.00 %
40
-207
2024
Drøbak
100.00 %
11 763
-279
2024
Drøbak
Eierskap
Ha.n. As
Prosent:
50.00 %
Driftsinntekter:
4 120
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Nilsen As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
40
Resultat:
-207
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Nilsens Vakttjenester AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
11 763
Resultat:
-279
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Dzemal Fetisi's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut-Erik Nilsen's roller
Styreleder
12 963
366
2024
Daglig leder, Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Gorm Gylterud's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut-Erik Nilsen's roller
Styremedlem
12 963
366
2024
Daglig leder, Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Thomas Flatmo's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Knut-Erik Nilsen's roller
Styremedlem
12 963
366
2024
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Dzemal's rolle:
Styreleder
Knut-Erik's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Gorm's rolle:
Styremedlem
Knut-Erik's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Thomas's rolle:
Styremedlem
Knut-Erik's rolle:
Daglig leder, Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-22
2025
Drøbak
50.00%
5 079
327
2024
Drøbak
50.00%
4 120
-64
2025
Drøbak
32.00%
0
-10
2025
Oslo
30.00%
3 338
-146
2025
Askim
15.00%
12 963
366
2024
Oslo
B.e.k.k. Event As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Bydelskroene Kampen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
5 079
Resultat:
327
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Drøbak
Ha.n. As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 120
Resultat:
-64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Drøbak
Pubdrift 1 As
Prosent:
32.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ace Security As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
3 338
Resultat:
-146
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Askim
Cesar Bar Og Cafe As
Prosent:
15.00
Driftsinntekter:
12 963
Resultat:
366
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo