Andreas Finsrud

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

58 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1970 )
Ikon av en person

58 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
236
-1 386
2025
Skien
Daglig leder
6 699
3 818
2025
Skien
Daglig leder
0
8 661
2025
Skien
Daglig leder
10 476
25 332
2025
Skien
Daglig leder
0
7 318
2025
Skien
Daglig leder
2 968
1 871
2025
Skien
Daglig leder
6
-67
2025
Skien
Daglig leder
2 430
382
2025
Skien
Daglig leder
4 009
2 751
2025
Skien
Daglig leder
4 703
3 574
2025
Skien
Daglig leder
381
-167
2025
Skien
Daglig leder
0
1 010
2025
Skien
Daglig leder
2 833
1 327
2025
Skien
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
236
Resultat:
-1 386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
6 699
Resultat:
3 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
8 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 476
Resultat:
25 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
7 318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 968
Resultat:
1 871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-67
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 430
Resultat:
382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 009
Resultat:
2 751
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 703
Resultat:
3 574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
381
Resultat:
-167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
1 010
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
2 833
Resultat:
1 327
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
1 691
0
2025
Skien
Styreleder
236
-1 386
2025
Skien
Styremedlem
45
50
2025
Skien
Styreleder
0
-652
2025
Skien
Varamedlem
97 915
3 273
2025
Stathelle
Styreleder
8 098
35 426
2025
Skien
Styreleder
651
-152
2025
Skien
Styreleder
921
-4 356
2025
Skien
Styreleder
6 699
3 818
2025
Skien
Styreleder
0
8 661
2025
Skien
Styreleder
10 476
25 332
2025
Skien
Styreleder
0
7 318
2025
Skien
Styreleder
0
899
2025
Skien
Varamedlem
128 401
7 495
2025
Åsgårdstrand
Styreleder
1 289
647
2025
Skien
Varamedlem
106 002
3 979
2025
Skien
Styremedlem
100 215
5 011
2025
Lierstranda
Styreleder
0
-78
2025
Skien
Styremedlem
0
-75
2025
Skien
Styremedlem
Tønsberg
Styreleder
1 141
604
2025
Skien
Styreleder
2 968
1 871
2025
Skien
Styremedlem
51 856
1 915
2025
Skien
Styremedlem
118 703
4 055
2025
Skien
Varamedlem
850
783
2025
Porsgrunn
Styremedlem
26 944
-1 416
2025
Surnadal
Styremedlem
110 362
5 644
2025
Skien
Styremedlem
115 359
6 035
2025
Skien
Styremedlem
18 319
739
2025
Skien
Styremedlem
60 289
2 731
2025
Skien
Styremedlem
71 612
4 372
2025
Skien
Styremedlem
120 466
1 710
2025
Skien
Styremedlem
32 103
1 322
2025
Stathelle
Styremedlem
49 365
736
2025
Skien
Styremedlem
112 739
5 762
2025
Porsgrunn
Styremedlem
67 003
-1 008
2025
Porsgrunn
Styremedlem
64 722
5 057
2025
Rauland
Styremedlem
Skien
Styreleder
6
-67
2025
Skien
Styreleder
2 430
382
2025
Skien
Styreleder
4 009
2 751
2025
Skien
Styreleder
4 703
3 574
2025
Skien
Styreleder
381
-167
2025
Skien
Styreleder
0
1 010
2025
Skien
Styreleder
2 833
1 327
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 691
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
236
Resultat:
-1 386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
45
Resultat:
50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-652
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
97 915
Resultat:
3 273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
8 098
Resultat:
35 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
651
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
921
Resultat:
-4 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 699
Resultat:
3 818
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
8 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
10 476
Resultat:
25 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
7 318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
899
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
62
Driftsinntekter:
128 401
Resultat:
7 495
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åsgårdstrand
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 289
Resultat:
647
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
48
Driftsinntekter:
106 002
Resultat:
3 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
24
Driftsinntekter:
100 215
Resultat:
5 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-78
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-75
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Tønsberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 141
Resultat:
604
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 968
Resultat:
1 871
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
22
Driftsinntekter:
51 856
Resultat:
1 915
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
51
Driftsinntekter:
118 703
Resultat:
4 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
850
Resultat:
783
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
26 944
Resultat:
-1 416
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Surnadal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
14
Driftsinntekter:
110 362
Resultat:
5 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
34
Driftsinntekter:
115 359
Resultat:
6 035
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
9
Driftsinntekter:
18 319
Resultat:
739
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
26
Driftsinntekter:
60 289
Resultat:
2 731
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
71 612
Resultat:
4 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
42
Driftsinntekter:
120 466
Resultat:
1 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
32 103
Resultat:
1 322
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
62
Driftsinntekter:
49 365
Resultat:
736
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
26
Driftsinntekter:
112 739
Resultat:
5 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
27
Driftsinntekter:
67 003
Resultat:
-1 008
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
20
Driftsinntekter:
64 722
Resultat:
5 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rauland
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-67
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 430
Resultat:
382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 009
Resultat:
2 751
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 703
Resultat:
3 574
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
381
Resultat:
-167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 010
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 833
Resultat:
1 327
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
10 476
25 332
2025
Skien
0.00 %
0
-227 959
2024
Lysaker
0.00 %
355 000
11 855 000
2025
Fornebu
Eierskap
Fjellvåken Holding As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
10 476
Resultat:
25 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Telenor ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
355 000
Resultat:
11 855 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Kvinne
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
20 forbindelser
+
Kvinne
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 20
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
81
-10 666
2025
Skien
100.00%
1 691
0
2025
Skien
100.00%
236
-1 386
2025
Skien
100.00%
651
-152
2025
Skien
100.00%
0
8 661
2025
Skien
100.00%
0
7 318
2025
Skien
100.00%
118 703
4 055
2025
Skien
100.00%
110 362
5 644
2025
Skien
100.00%
115 359
6 035
2025
Skien
100.00%
18 319
739
2025
Skien
100.00%
60 289
2 731
2025
Skien
100.00%
71 612
4 372
2025
Skien
100.00%
120 466
1 710
2025
Skien
100.00%
32 103
1 322
2025
Stathelle
100.00%
112 739
5 762
2025
Porsgrunn
100.00%
67 003
-1 008
2025
Porsgrunn
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
100.00%
6
-67
2025
Skien
100.00%
381
-167
2025
Skien
100.00%
1 130
-53 990
2025
Skien
92.05%
49 365
736
2025
Skien
74.11%
8 098
35 426
2025
Skien
65.00%
51 856
1 915
2025
Skien
60.00%
1 289
647
2025
Skien
50.00%
45
50
2025
Skien
50.00%
97 915
3 273
2025
Stathelle
50.00%
921
-4 356
2025
Skien
50.00%
128 401
7 495
2025
Åsgårdstrand
50.00%
106 002
3 979
2025
Skien
50.00%
100 215
5 011
2025
Lierstranda
50.00%
64 722
5 057
2025
Rauland
33.33%
0
0
2025
Larvik
17.20%
0
-7 513
2025
Skien
1.49%
223 406
-7 769
2025
Tolvsrød
0.23%
260 700
-260 541
2025
Oslo
0.06%
0
-172 390
2025
Skien
0.00%
0
-227 959
2024
Lysaker
Akeo As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
81
Resultat:
-10 666
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Besso AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 691
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Besso Turisthytte As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
236
Resultat:
-1 386
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Falkum Matsenter AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
651
Resultat:
-152
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Fjellvåken Eiendom Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
8 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Fjellvåken Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 318
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Lie Center AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
118 703
Resultat:
4 055
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Falkum As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
110 362
Resultat:
5 644
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Frogner As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
115 359
Resultat:
6 035
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Hesselbergsgate As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
18 319
Resultat:
739
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Horten As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
60 289
Resultat:
2 731
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Kjørbekk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
71 612
Resultat:
4 372
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Myren AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
120 466
Resultat:
1 710
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Sjøbua As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
32 103
Resultat:
1 322
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Mathuset Skippergata As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
112 739
Resultat:
5 762
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Mathuset Skjelsvik As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
67 003
Resultat:
-1 008
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Sem Seterskog As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-67
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Sørstua As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
381
Resultat:
-167
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Wakandi Group As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 130
Resultat:
-53 990
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Mathuset Skien AS
Prosent:
92.05
Driftsinntekter:
49 365
Resultat:
736
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Butikkpartner As
Prosent:
74.11
Driftsinntekter:
8 098
Resultat:
35 426
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kr Fjeld AS
Prosent:
65.00
Driftsinntekter:
51 856
Resultat:
1 915
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Gregorius Eiendom As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
1 289
Resultat:
647
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Beø As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
45
Resultat:
50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Brotorvet Mat As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
97 915
Resultat:
3 273
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stathelle
Fiha Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
921
Resultat:
-4 356
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Geo Varesenter AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
128 401
Resultat:
7 495
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Åsgårdstrand
Gs Dagligvaredrift As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
106 002
Resultat:
3 979
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Heddalsveien Dagligvare AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
100 215
Resultat:
5 011
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lierstranda
Rauland Varesenter AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
64 722
Resultat:
5 057
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rauland
Åsgårdstrand Eiendom Holding As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Larvik
Gas As
Prosent:
17.20
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-7 513
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Quickship Logistics As
Prosent:
1.49
Driftsinntekter:
223 406
Resultat:
-7 769
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolvsrød
Meny Mlh As
Prosent:
0.23
Driftsinntekter:
260 700
Resultat:
-260 541
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Wakandi Holding As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-172 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker