Gustav Rønning

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1969 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Melhus
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Melhus
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
15 846
2025
Melhus
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
15 846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.03 %
41 537
14 296
2025
Trondheim
17.53 %
0
15 846
2025
Melhus
Eierskap
As Bøndernes Hus
Prosent:
0.03 %
Driftsinntekter:
41 537
Resultat:
14 296
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ze-sam Holding As
Prosent:
17.53 %
Resultat:
15 846
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Frank Georg Forseth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gustav Rønning's roller
Styreleder
0
15 846
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Morten Nordang's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Gustav Rønning's roller
Styremedlem
0
15 846
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Frank's rolle:
Styreleder
Gustav's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Morten's rolle:
Styremedlem
Gustav's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
2
2025
Trondheim
100.00%
7 670
2 114
2025
Melhus
100.00%
22 640
21 323
2025
Melhus
100.00%
408
-545
2025
Melhus
0.44%
17 934
727
2025
Fannrem
Mathall Trondheim As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Melhus Auto As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 670
Resultat:
2 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Ze-sam Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 640
Resultat:
21 323
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Ze-Sam Traktor & Maskin As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
408
Resultat:
-545
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Midtnorsk Opplæring As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
17 934
Resultat:
727
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fannrem