Per Gunnar Sjulstad

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
0
2025
Steinsholt
Styremedlem
61
43
2025
Svarstad
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
61
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svarstad
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
25.00 %
61
43
2025
Svarstad
Eierskap
Opptur Villmarksopplevelser AS
Prosent:
25.00 %
Driftsinntekter:
61
Resultat:
43
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Svarstad

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
-
Bjarnulf Helgeland's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Gunnar Sjulstad's roller
Daglig leder, Styremedlem
61
43
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Gunnar Myhre Henning's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Gunnar Sjulstad's roller
Styreleder
61
43
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Kari Synøve Bergsli's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Per Gunnar Sjulstad's roller
Daglig leder, Styreleder
0
0
2025
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Bjarnulf's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Per's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Gunnar's rolle:
Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kari's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Per's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
21 132
900
2025
Steinsholt
100.00%
13 070
704
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
55.00%
4 644
57
2025
Ranheim
50.00%
3 514
-1 388
2025
Nesttun
0.58%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
Høyt Og Lavt Aktivitets Konsepter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 132
Resultat:
900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Klatreparker As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 070
Resultat:
704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Trondheim As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
4 644
Resultat:
57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Høyt Og Lavt Bergen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 514
Resultat:
-1 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
0.58
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt