Jan Kåre Eide

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1968 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Norddal
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Norddal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
Norddal
Varamedlem
Norddal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Norddal
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Norddal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.79 %
227
-140
2024
Eidsdal
0.64 %
0
-37
2025
Eidsdal
0.98 %
369
150
2025
Geiranger
4.00 %
344
8
2025
Norddal
Eierskap
Eidsdal Næringsutvikling As
Prosent:
0.79 %
Driftsinntekter:
227
Resultat:
-140
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Eidsdal
Fjordfast As
Prosent:
0.64 %
Resultat:
-37
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Eidsdal
Geiranger Veginvest As
Prosent:
0.98 %
Driftsinntekter:
369
Resultat:
150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geiranger
Visit Norddal As
Prosent:
4.00 %
Driftsinntekter:
344
Resultat:
8
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Norddal

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
5 971
180
2025
Norddal
2.44%
369
150
2025
Geiranger
Storås Handel Norddal As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 971
Resultat:
180
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Norddal
Geiranger Veginvest As
Prosent:
2.44
Driftsinntekter:
369
Resultat:
150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Geiranger