Harald Lunde

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1967 )
Ikon av en person

6 roller

Ikon av en person

4 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-21
2025
Stavanger
Daglig leder
6 286
-544
2025
Tananger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
6 286
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-21
2025
Stavanger
Styremedlem
6 286
-544
2025
Tananger
Styreleder
100
1 066
2025
Stavanger
Varamedlem
121
371
2025
Stavanger
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
5
Driftsinntekter:
6 286
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
100
Resultat:
1 066
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
121
Resultat:
371
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
100
1 066
2025
Stavanger
0.00 %
1 000
-4 000
2025
Oslo
0.00 %
134 000
126 000
2025
Oslo
0.00 %
0
7 141
2025
Oslo
Eierskap
Halu As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
100
Resultat:
1 066
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hermana Holding Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 000
Resultat:
-4 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Magnora Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
134 000
Resultat:
126 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nef Gruppen As
Prosent:
0.00 %
Resultat:
7 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-52
2024
Stabekk
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
100.00%
100
-1 349
2025
Stabekk
94.96%
8 516
-3 663
2024
Østerås
90.00%
0
-21
2025
Stavanger
83.34%
32 013
10 849
2025
Oslo
75.00%
0
-175
2024
Stabekk
41.51%
0
-38
2025
Stabekk
33.33%
0
-1
2025
Stabekk
25.00%
0
-1
2025
Østerås
23.88%
14 693
-7 494
2024
Østerås
22.06%
0
-11 787
2024
Stabekk
20.00%
3 728
-248
2025
Borgenhaugen
19.65%
6 286
-544
2025
Tananger
7.55%
4
17 771
2024
Østerås
7.50%
22 624
1 478
2025
Sandnes
6.80%
5 995
631
2025
Kristiansand S
1.05%
0
7 141
2025
Oslo
0.70%
1 869
-1 068
2025
Oslo
Aker Bygg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-52
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stabekk
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Romskollen Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
100
Resultat:
-1 349
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Østbo As
Prosent:
94.96
Driftsinntekter:
8 516
Resultat:
-3 663
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås
Gnarly As
Prosent:
90.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-21
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nef Kapitalforvaltning As
Prosent:
83.34
Driftsinntekter:
32 013
Resultat:
10 849
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Canhouse Invest As
Prosent:
75.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-175
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stabekk
Htb Invest As
Prosent:
41.51
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-38
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Bch As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Boligbroen As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Habitat Entreprenør As
Prosent:
23.88
Driftsinntekter:
14 693
Resultat:
-7 494
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås
Habitat Bolig As
Prosent:
22.06
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-11 787
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Stabekk
Sporter As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
3 728
Resultat:
-248
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Borgenhaugen
Groundbreaker As
Prosent:
19.65
Driftsinntekter:
6 286
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Norwegian Green Tech As
Prosent:
7.55
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås
Wilberg F&B As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
22 624
Resultat:
1 478
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
By Bente As
Prosent:
6.80
Driftsinntekter:
5 995
Resultat:
631
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Nef Gruppen As
Prosent:
1.05
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 141
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aristeia As
Prosent:
0.70
Driftsinntekter:
1 869
Resultat:
-1 068
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo