Ivar Henning Persson

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1966 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-32
2025
Lyngdal
Daglig leder
0
-181
2025
Lyngdal
Daglig leder
0
-29
2025
Lyngdal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 714
877
2025
Lyngdal
Styremedlem
0
-32
2025
Lyngdal
Styreleder
19
-280
2025
Lyngdal
Styremedlem
0
7 653
2025
Lyngdal
Styreleder
305
29
2025
Lyngdal
Styreleder
0
-181
2025
Lyngdal
Styreleder
3 384
539
2025
Lyngdal
Styreleder
8 810
576
2025
Lyngdal
Styreleder
0
-29
2025
Lyngdal
Styremedlem
Lyngdal
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 714
Resultat:
877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
7 653
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
305
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 384
Resultat:
539
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
8 810
Resultat:
576
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Lyngdal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
80.00 %
19
-280
2025
Lyngdal
Eierskap
Ihp Holding As
Prosent:
80.00 %
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal

Forbindelser

Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
305
29
2025
Lyngdal
100.00%
0
-181
2025
Lyngdal
100.00%
3 384
539
2025
Lyngdal
100.00%
0
-29
2025
Lyngdal
96.00%
8 810
576
2025
Lyngdal
66.67%
1 714
877
2025
Lyngdal
63.80%
3 471
916
2025
Lyngdal
55.37%
0
2 058
2025
Lyngdal
50.00%
0
-32
2025
Lyngdal
50.00%
0
7 653
2025
Lyngdal
26.00%
0
-15
2025
Lyngdal
25.00%
0
-85
2025
Vanse
10.67%
0
-427
2025
Dimmelsvik
Johe Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
305
Resultat:
29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Lyngutbyggeren AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-181
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Nybyggeren As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 384
Resultat:
539
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Romåsen Utvikling As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Nybyggern AS
Prosent:
96.00
Driftsinntekter:
8 810
Resultat:
576
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Hildurs Tun As
Prosent:
66.67
Driftsinntekter:
1 714
Resultat:
877
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Skrumoen Eiendom AS
Prosent:
63.80
Driftsinntekter:
3 471
Resultat:
916
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Erv Invest As
Prosent:
55.37
Driftsinntekter:
0
Resultat:
2 058
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Hundingsland As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-32
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Johe Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 653
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Romeid Holding AS
Prosent:
26.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lyngdal
Me Holding As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Vanse
Vireo Holding As
Prosent:
10.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-427
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dimmelsvik