Geir Arnstein Bartnes

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1965 )
Ikon av en person

11 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-13
2025
Malm
Innehaver
Malm
Daglig leder
1 625
-266
2025
Malm
Daglig leder
840
133
2025
Malm
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Malm
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
7
Driftsinntekter:
1 625
Resultat:
-266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
840
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 070
522
2025
Malm
Styremedlem
Malm
Styreleder
0
-13
2025
Malm
Styreleder
66 602
905
2025
Malm
Styremedlem
5 389
1 212
2025
Malm
Styremedlem
291
7
2025
Malm
Styremedlem
472
221
2025
Malm
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
522
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Malm
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
36
Driftsinntekter:
66 602
Resultat:
905
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 389
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
291
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
472
Resultat:
221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
14.29 %
1 070
522
2025
Malm
100.00 %
0
-13
2025
Malm
Eierskap
A-team Utleie As
Prosent:
14.29 %
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
522
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Gegge Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm

Forbindelser

+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
291
7
2025
Malm
80.00%
5 389
1 212
2025
Malm
55.00%
1 625
-266
2025
Malm
20.00%
66 602
905
2025
Malm
20.00%
840
133
2025
Malm
14.29%
1 070
522
2025
Malm
7.14%
472
221
2025
Malm
Panser Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
291
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Kem Prosjekt Midt As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
5 389
Resultat:
1 212
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Kem Montasje As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
1 625
Resultat:
-266
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Kem Prosjekt As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
66 602
Resultat:
905
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Kem Prosjekt Eiendom As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
840
Resultat:
133
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
A-team Utleie As
Prosent:
14.29
Driftsinntekter:
1 070
Resultat:
522
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm
Verran Næringspark As
Prosent:
7.14
Driftsinntekter:
472
Resultat:
221
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Malm