Sven Sandersen

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

22 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

22 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
0
-98
2025
Skien
Daglig leder
52 808
-4 976
2025
Langangen
Daglig leder
1 284
205
2025
Skien
Daglig leder
10 617
-5 744
2025
Skien
Daglig leder
643
737
2025
Skien
Daglig leder
894
-82
2025
Skien
Daglig leder
481
-4 355
2025
Porsgrunn
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
52 808
Resultat:
-4 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
1 284
Resultat:
205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
10 617
Resultat:
-5 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
643
Resultat:
737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
481
Resultat:
-4 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
21 418
561
2025
Skien
Styremedlem
21 548
-3 880
2024
Langangen
Styreleder
30 868
534
2025
Skien
Styreleder
0
-15
2025
Skien
Styreleder
0
-98
2025
Skien
Styremedlem
5 998
88
2025
Skien
Styremedlem
52 808
-4 976
2025
Langangen
Styreleder
1 284
205
2025
Skien
Styreleder
10 617
-5 744
2025
Skien
Styreleder
643
737
2025
Skien
Styremedlem
78 716
-2 018
2025
Skien
Styreleder
894
-82
2025
Skien
Styreleder
481
-4 355
2025
Porsgrunn
Styremedlem
2 188
-56
2025
Porsgrunn
Styremedlem
0
-13
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
21 418
Resultat:
561
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
21 548
Resultat:
-3 880
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Langangen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
30 868
Resultat:
534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-98
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
5 998
Resultat:
88
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
15
Driftsinntekter:
52 808
Resultat:
-4 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 284
Resultat:
205
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
10 617
Resultat:
-5 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
643
Resultat:
737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
43
Driftsinntekter:
78 716
Resultat:
-2 018
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
481
Resultat:
-4 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 188
Resultat:
-56
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
481
-4 355
2025
Porsgrunn
Eierskap
Ssi As
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
481
Resultat:
-4 355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Porsgrunn

Forbindelser

+
Mann
4 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
10 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 10
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-3
2025
Lysaker
100.00%
203 312
567 140
2025
Lysaker
100.00%
21 418
561
2025
Skien
100.00%
30 868
534
2025
Skien
100.00%
23 483
5 728
2025
Kongsberg
100.00%
5 678
-1 563
2025
Kongsberg
100.00%
22 394 109
3 826 347
2025
Kongsberg
100.00%
0
7
2025
Kongsberg
100.00%
4 982 768
953 617
2025
Horten
100.00%
39 266
66 436
2025
Kongsberg
100.00%
16 629 633
2 526 556
2025
Kongsberg
100.00%
0
4
2025
Kongsberg
100.00%
0
7 179
2025
Lysaker
100.00%
953
20 260
2025
Oslo
100.00%
10 749
10 730
2025
Lysaker
99.65%
125
-22 022
2024
Oslo
85.00%
52 808
-4 976
2025
Langangen
79.31%
0
1 455 051
2025
Fornebu
70.00%
10 617
-5 744
2025
Skien
70.00%
643
737
2025
Skien
60.00%
21 548
-3 880
2024
Langangen
51.00%
82 222
-498
2025
Bryne
50.00%
894
-82
2025
Skien
50.00%
0
-13
2025
Skien
35.71%
5 998
88
2025
Skien
30.00%
0
-15
2025
Skien
20.00%
78 716
-2 018
2025
Skien
12.50%
21 534
-5 683
2025
Kongsberg
6.62%
35 085
129
2025
Oslo
3.46%
100 631
-85 563
2025
Halden
2.76%
0
-1 170
2025
Tromsø
1.63%
53 000
4 067 000
2025
Lysaker
0.31%
256
-3 902
2025
Oslo
0.11%
0
-6 552 000
2024
Lysaker
0.01%
1 798
-7 094
2025
Oslo
0.01%
2 935
-49 147
2025
Oslo
0.00%
9 852
-41 661
2025
Oslo
0.00%
2 968 000
6 694 000
2025
Kongsberg
0.00%
2 814
135 390
2025
Oslo
Aker Solutions Financial Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Aker Solutions Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
203 312
Resultat:
567 140
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Bjørge Karosseri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 418
Resultat:
561
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Grenland Bobilsenter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30 868
Resultat:
534
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Knb12 Ulsteinvik As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
23 483
Resultat:
5 728
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Knb13 Brattvåg As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 678
Resultat:
-1 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Defence & Aerospace AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
22 394 109
Resultat:
3 826 347
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Defence Systems AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Discovery As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 982 768
Resultat:
953 617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Horten
Kongsberg Eiendom Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 266
Resultat:
66 436
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Maritime AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
16 629 633
Resultat:
2 526 556
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Maritime Asa
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Kongsberg Renewables Technologies As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
7 179
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Observe Medical As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
953
Resultat:
20 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Prosafe Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 749
Resultat:
10 730
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Biim Ultrasound As
Prosent:
99.65
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-22 022
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Profil Montasje AS
Prosent:
85.00
Driftsinntekter:
52 808
Resultat:
-4 976
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Langangen
Falkor Holding Asa
Prosent:
79.31
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 455 051
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Sgi Eiendom As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
10 617
Resultat:
-5 744
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Sgi Invest As
Prosent:
70.00
Driftsinntekter:
643
Resultat:
737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Frontal Aluminium AS
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
21 548
Resultat:
-3 880
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Langangen
Stålteknikk As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
82 222
Resultat:
-498
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bryne
Skippergata 14 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
894
Resultat:
-82
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tilrettelagt Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Laser Drift As
Prosent:
35.71
Driftsinntekter:
5 998
Resultat:
88
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Hydrogentech As
Prosent:
30.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Skiens Rustfri Industri AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
78 716
Resultat:
-2 018
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kongsberg Innovasjon AS
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
21 534
Resultat:
-5 683
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Toppindustrisenteret As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
35 085
Resultat:
129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Esmart Systems As
Prosent:
3.46
Driftsinntekter:
100 631
Resultat:
-85 563
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Norinnova Invest AS
Prosent:
2.76
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 170
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tromsø
Aker Solutions Asa
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
53 000
Resultat:
4 067 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Idex Biometrics Asa
Prosent:
0.31
Driftsinntekter:
256
Resultat:
-3 902
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aker Horizons Asa
Prosent:
0.11
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 552 000
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Eam Solar As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
1 798
Resultat:
-7 094
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Observe Medical Asa
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
2 935
Resultat:
-49 147
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Energeia As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
9 852
Resultat:
-41 661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kongsberg Gruppen ASA
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 968 000
Resultat:
6 694 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kongsberg
Prosafe Se
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
2 814
Resultat:
135 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo