John Mikal Solberg

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

15 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
659
-1 114
2025
Melhus
Styremedlem
60
-1 184
2025
Melhus
Styremedlem
118
-41
2025
Lundamo
Styremedlem
0
-523
2025
Melhus
Styremedlem
4 253
-1 424
2025
Lundamo
Styreleder
0
-2 332
2025
Melhus
Styreleder
1 875
378
2025
Meldal
Styreleder
0
-408
2025
Meldal
Styremedlem
30 858
1 796
2025
Lundamo
Styreleder
1 396
-1 612
2025
Melhus
Styremedlem
0
-235
2025
Trondheim
Styremedlem
0
-425
2025
Melhus
Styreleder
125
-126
2025
Melhus
Varamedlem
0
211
2025
Melhus
Styremedlem
120
-102
2025
Melhus
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
659
Resultat:
-1 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
60
Resultat:
-1 184
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
118
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 253
Resultat:
-1 424
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Resultat:
-2 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 875
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
31
Driftsinntekter:
30 858
Resultat:
1 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 396
Resultat:
-1 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
120
Resultat:
-102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-2 332
2025
Melhus
Eierskap
J. M. Solberg Holding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-2 332
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
6 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
659
-1 114
2025
Melhus
100.00%
503
-7 943
2024
Tønsberg
100.00%
0
-523
2025
Melhus
100.00%
8
-306
2025
Melhus
100.00%
1 875
378
2025
Meldal
100.00%
1 396
-1 612
2025
Melhus
100.00%
0
-425
2025
Melhus
100.00%
125
-126
2025
Melhus
100.00%
120
-102
2025
Melhus
50.00%
60
-1 184
2025
Melhus
50.00%
4 253
-1 424
2025
Lundamo
50.00%
0
-408
2025
Meldal
50.00%
0
-235
2025
Trondheim
50.00%
0
211
2025
Melhus
50.00%
8 452
-1 373
2024
Meldal
33.33%
30 858
1 796
2025
Lundamo
33.33%
796
-617
2025
Trondheim
25.00%
118
-41
2025
Lundamo
5.00%
0
-263
2025
Meldal
1.82%
320
-981
2025
Melhus
0.44%
62
-16 355
2024
Tønsberg
Arjo Entreprenør As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
659
Resultat:
-1 114
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Bsafe Emergency Management Software As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
503
Resultat:
-7 943
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg
Buvik Bolig As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-523
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Go2life Liquids As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8
Resultat:
-306
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Meldal Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 875
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Mosøya Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 396
Resultat:
-1 612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Rambrauttunet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-425
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Slåentunet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
125
Resultat:
-126
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Thamshavn Næringspark As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
120
Resultat:
-102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Arjo Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
60
Resultat:
-1 184
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Fabrikken 445 Drift As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
4 253
Resultat:
-1 424
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Meldal Næring As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-408
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Orkdalsveien 88 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Solberg Eiendom AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
211
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Sya Maskin As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
8 452
Resultat:
-1 373
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Meldal
Miljø Og Landskapsentreprenørene As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
30 858
Resultat:
1 796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Orkla Næring 1 As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
796
Resultat:
-617
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bredlie Eiendom As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
118
Resultat:
-41
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lundamo
Iborg As
Prosent:
5.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-263
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Meldal
Norwaters Holding As
Prosent:
1.82
Driftsinntekter:
320
Resultat:
-981
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Melhus
Bsafe Group As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
62
Resultat:
-16 355
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Tønsberg