Inge Vikesdal

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

17 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
1 646
-72
2025
Skien
Styreleder
12 008
1 041
2025
Skien
Styreleder
34
9 518
2025
Skien
Styreleder
140 613
-796
2025
Dalen
Styreleder
15 422
-769
2025
Fyresdal
Styreleder
-40
-29
2025
Oslo
Styreleder
0
648
2025
Oslo
Styreleder
0
-84
2025
Skien
Styreleder
8 603
15
2025
Skien
Styremedlem
379
-337
2025
Sandefjord
Styreleder
40 962
-451
2025
Sandefjord
Styremedlem
0
-1 139
2025
Sandefjord
Styremedlem
Skien
Styremedlem
0
-364
2025
Kristiansand S
Styreleder
73
-15
2025
Dalen
Styreleder
6 594
540
2025
Dalen
Styreleder
986
-3 026
2025
Skien
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 646
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
6
Driftsinntekter:
12 008
Resultat:
1 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
34
Resultat:
9 518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
45
Driftsinntekter:
140 613
Resultat:
-796
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
12
Driftsinntekter:
15 422
Resultat:
-769
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fyresdal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
-40
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
8 603
Resultat:
15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
379
Resultat:
-337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
40 962
Resultat:
-451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Poststed:
Skien
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
73
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 594
Resultat:
540
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
986
Resultat:
-3 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
51.00 %
34
9 518
2025
Skien
0.01 %
26 000
-15 000
2025
Lysaker
75.00 %
986
-3 026
2025
Skien
Eierskap
Campane AS
Prosent:
51.00 %
Driftsinntekter:
34
Resultat:
9 518
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Nrc Group Asa
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Varg Management As
Prosent:
75.00 %
Driftsinntekter:
986
Resultat:
-3 026
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien

Forbindelser

Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
4 forbindelser
+
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 4
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
-40
-29
2025
Oslo
100.00%
8 603
15
2025
Skien
100.00%
0
-209
2025
Oslo
100.00%
40 962
-451
2025
Sandefjord
100.00%
0
-46 232
2025
Lysaker
80.00%
0
-84
2025
Skien
51.82%
379
-337
2025
Sandefjord
50.00%
1 646
-72
2025
Skien
50.00%
12 008
1 041
2025
Skien
50.00%
0
648
2025
Oslo
50.00%
0
-364
2025
Kristiansand S
46.51%
480
374
2025
Kristiansand S
33.33%
0
-1 139
2025
Sandefjord
33.33%
73
-15
2025
Dalen
2.41%
307 187
19 472
2025
Notodden
2.13%
230
-1 190
2024
Søgne
1.63%
0
841 897
2025
Notodden
0.58%
26 000
-15 000
2025
Lysaker
Keu Rønningen Tunet As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
-40
Resultat:
-29
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Motor & Gear AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
8 603
Resultat:
15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Norderhaug As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-209
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordocks As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
40 962
Resultat:
-451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Nrc Group Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-46 232
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
M&G Holding As
Prosent:
80.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-84
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Nedre Åsenvei Panorama As
Prosent:
51.82
Driftsinntekter:
379
Resultat:
-337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Auto 1 Bil As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 646
Resultat:
-72
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Auto 1 Skien As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
12 008
Resultat:
1 041
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Skien
Kvadrat Eiendomsutvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
648
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Sustainable Materials As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-364
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Current Solar As
Prosent:
46.51
Driftsinntekter:
480
Resultat:
374
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Panorama As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 139
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandefjord
Telemark Kinetics As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
73
Resultat:
-15
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Dalen
Westcontrol Berget As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
307 187
Resultat:
19 472
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Scanwatt As
Prosent:
2.13
Driftsinntekter:
230
Resultat:
-1 190
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Søgne
Gullheim Holding As
Prosent:
1.63
Driftsinntekter:
0
Resultat:
841 897
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Nrc Group Asa
Prosent:
0.58
Driftsinntekter:
26 000
Resultat:
-15 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker