Bengt Inge Conny Karlsson

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1964 )
Ikon av en person

12 roller

Ikon av en person

14 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
7 199
-2 826
2025
Rissa
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
7 199
Resultat:
-2 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
0
-18
2025
Rissa
Styreleder
0
-1 443
2025
Rissa
Styreleder
0
-12 501
2025
Rissa
Styreleder
7 199
-2 826
2025
Rissa
Styreleder
0
-777
2025
Rissa
Styremedlem
614
-5 123
2025
Rissa
Styremedlem
175
27
2025
Rissa
Styremedlem
0
-16
2025
Rissa
Styremedlem
0
-636
2025
Rissa
Styreleder
0
-50
2025
Rissa
Styremedlem
0
-17
2025
Rissa
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-18
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-1 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-12 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
8
Driftsinntekter:
7 199
Resultat:
-2 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-777
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
614
Resultat:
-5 123
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
175
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
290
-12 280
2025
Trondheim
100.00 %
0
-1 443
2025
Rissa
0.00 %
149
-49 368
2025
Sandnes
0.00 %
275 760
1 855 494
2025
Bergen
0.02 %
0
-3 029
2025
Trondheim
0.00 %
34 738
9 150
2025
Lysaker
0.00 %
145 498
-9 966
2025
Averøy
0.00 %
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.00 %
1 909
-139 926
2024
Oslo
0.00 %
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.00 %
34 272
73 131
2025
Elnesvågen
0.01 %
17 194
-1 129
2025
Stokkøy
0.00 %
6 508
-36 805
2024
Myre
0.00 %
241 438
-134 866
2025
Kristiansand S
Eierskap
Bevest Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
290
Resultat:
-12 280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Bicholding As
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-1 443
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Desert Control As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Grieg Seafood ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
275 760
Resultat:
1 855 494
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Kvidul As
Prosent:
0.02 %
Resultat:
-3 029
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Nordic Benefits As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 738
Resultat:
9 150
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Nordic Halibut As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
145 498
Resultat:
-9 966
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Averøy
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Oncoinvent Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Evolution Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
34 272
Resultat:
73 131
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Elnesvågen
Stokkøya Sjøsenter As
Prosent:
0.01 %
Driftsinntekter:
17 194
Resultat:
-1 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stokkøy
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Voim Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
241 438
Resultat:
-134 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S

Forbindelser

+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
7 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 7
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
7 199
-2 826
2025
Rissa
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
100.00%
0
-50
2025
Rissa
94.33%
614
-5 123
2025
Rissa
80.60%
0
-777
2025
Rissa
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
0
-12 501
2025
Rissa
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
50.00%
0
-636
2025
Rissa
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
37.00%
0
-17
2025
Rissa
25.00%
175
27
2025
Rissa
6.34%
0
-20
2025
Stadlandet
4.78%
23 937
920
2025
Trondheim
2.41%
31 366
-1 165
2025
Myre
0.78%
3 824
-18 297
2025
Oslo
0.24%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.17%
20 971
1 772
2025
Trondheim
Lc Produktion As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
7 199
Resultat:
-2 826
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vikingbase Havbruk As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Nuas Technology As
Prosent:
94.33
Driftsinntekter:
614
Resultat:
-5 123
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Lc Produktion Holding As
Prosent:
80.60
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-777
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kawe Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12 501
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Vikingbase As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-636
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Vikingbase Smolt As
Prosent:
37.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Rissa Hestesportsenter As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
175
Resultat:
27
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rissa
Stad Molo As
Prosent:
6.34
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Oi! Trøndersk Mat Og Drikke As
Prosent:
4.78
Driftsinntekter:
23 937
Resultat:
920
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Egga Utvikling As
Prosent:
2.41
Driftsinntekter:
31 366
Resultat:
-1 165
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Norwegian Mycelium As
Prosent:
0.78
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.24
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.17
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim