Ole Gjengedal

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

10 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
63 097
2 546
2025
Gol
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
44
Driftsinntekter:
63 097
Resultat:
2 546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
985
2025
Gol
Styreleder
3 861
2 316
2025
Gol
Styremedlem
63 097
2 546
2025
Gol
Styreleder
12 132
1 353
2025
Gol
Styremedlem
0
1 982
2025
Gol
Styremedlem
2 100
-711
2025
Gol
Varamedlem
0
1 002
2025
Gol
Varamedlem
76 396
6 900
2025
Gol
Varamedlem
102
0
2025
Gol
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
3 861
Resultat:
2 316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
44
Driftsinntekter:
63 097
Resultat:
2 546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
25
Driftsinntekter:
12 132
Resultat:
1 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
1 982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
2 100
Resultat:
-711
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
1 002
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
39
Driftsinntekter:
76 396
Resultat:
6 900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Tittel:
Varamedlem
Driftsinntekter:
102
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
985
2025
Gol
0.00 %
95 000
9 264 000
2025
Oslo
Eierskap
Elviria Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
985
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Orkla ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
95 000
Resultat:
9 264 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Kvinne
3 forbindelser
-
Anita Gjengedal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ole Gjengedal's roller
Daglig leder, Styreleder
76 396
6 900
2025
Varamedlem
Styreleder
102
0
2025
Varamedlem
Styreleder
2 100
-711
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Floarea Dana Lozici's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ole Gjengedal's roller
Daglig leder
12 132
1 353
2025
Styreleder
Mann
6 forbindelser
-
Hans Gjengedal's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ole Gjengedal's roller
Styremedlem
63 097
2 546
2025
Daglig leder, Styremedlem
Daglig leder, Styremedlem
3 861
2 316
2025
Styreleder
Styreleder
0
1 002
2025
Varamedlem
Varamedlem
0
985
2025
Styreleder
Styremedlem
0
1 982
2025
Styremedlem
Styremedlem
12 132
1 353
2025
Styreleder
Mann
3 forbindelser
-
Jan Svello's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Ole Gjengedal's roller
Styreleder
63 097
2 546
2025
Daglig leder, Styremedlem
Styremedlem
3 861
2 316
2025
Styreleder
Styreleder
0
1 982
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Anita's rolle:
Daglig leder, Styreleder
Ole's rolle:
Varamedlem
Anita's rolle:
Styreleder
Ole's rolle:
Varamedlem
Anita's rolle:
Styreleder
Ole's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Floarea's rolle:
Daglig leder
Ole's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 6
Åpne forbindelser
Hans's rolle:
Styremedlem
Ole's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Hans's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Ole's rolle:
Styreleder
Hans's rolle:
Styreleder
Ole's rolle:
Varamedlem
Hans's rolle:
Varamedlem
Ole's rolle:
Styreleder
Hans's rolle:
Styremedlem
Ole's rolle:
Styremedlem
Hans's rolle:
Styremedlem
Ole's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Jan's rolle:
Styreleder
Ole's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Jan's rolle:
Styremedlem
Ole's rolle:
Styreleder
Jan's rolle:
Styreleder
Ole's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
3 861
2 316
2025
Gol
100.00%
63 097
2 546
2025
Gol
100.00%
12 132
1 353
2025
Gol
50.00%
0
1 982
2025
Gol
Gjengedal Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
3 861
Resultat:
2 316
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Gol Bakeri & Konditori AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
63 097
Resultat:
2 546
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Gol Bakeri Cafedrift As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
12 132
Resultat:
1 353
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol
Gol Bakeri Holding As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 982
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gol