Svein Erik Gullesen

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

3 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
46 952
1 929
2025
Mo I Rana
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
46 952
Resultat:
1 929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
46 952
1 929
2025
Mo I Rana
Styreleder
0
-351
2025
Mo I Rana
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
46 952
Resultat:
1 929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-351
2025
Mo I Rana
Eierskap
Seg Holding AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-351
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana

Forbindelser

Astri Merete Korsaksel Gullesen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Svein Erik Gullesen's roller
Varamedlem
46 952
1 929
2025
Daglig leder, Styremedlem
Varamedlem
0
-351
2025
Styreleder
Mann
1 forbindelser
-
Finn Løkås's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Svein Erik Gullesen's roller
Styreleder
46 952
1 929
2025
Daglig leder, Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Remi André Wågan's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Svein Erik Gullesen's roller
Styremedlem
46 952
1 929
2025
Daglig leder, Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Astri's rolle:
Varamedlem
Svein's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Astri's rolle:
Varamedlem
Svein's rolle:
Styreleder
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Finn's rolle:
Styreleder
Svein's rolle:
Daglig leder, Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Remi's rolle:
Styremedlem
Svein's rolle:
Daglig leder, Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-343
2025
Mo I Rana
100.00%
1 660
-432
2025
Mo I Rana
88.33%
759
85
2025
Fauske
51.00%
0
-166
2025
Fauske
50.95%
46 952
1 929
2025
Mo I Rana
25.00%
302
-177
2025
Mo I Rana
1.80%
460 636
-46 167
2024
Mo I Rana
Haaland Total As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-343
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Haaland Utleiebygg AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 660
Resultat:
-432
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Finneid Holding As
Prosent:
88.33
Driftsinntekter:
759
Resultat:
85
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Haaland Glass Og Fasade As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-166
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fauske
Gruben Blikk AS
Prosent:
50.95
Driftsinntekter:
46 952
Resultat:
1 929
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Building The Future As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
302
Resultat:
-177
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mo I Rana
Haaland As
Prosent:
1.80
Driftsinntekter:
460 636
Resultat:
-46 167
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Mo I Rana