Jarle Magne Lunde

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

8 roller

Ikon av en person

8 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
141
109
2025
Etnedal
Daglig leder
6
-490
2025
Etnedal
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
141
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
2 029
171
2025
Etnedal
Styremedlem
Etnedal
Styreleder
141
109
2025
Etnedal
Styremedlem
Etnedal
Styreleder
6
-490
2025
Etnedal
Styreleder
1 565
-661
2025
Etnedal
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 029
Resultat:
171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
141
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 565
Resultat:
-661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.00 %
0
-177 760
2025
Oslo
0.00 %
67 956 000
6 124 000
2025
Stavanger
100.00 %
2 029
171
2025
Etnedal
0.00 %
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.00 %
154 000
6 083 000
2025
Oslo
0.00 %
8 377 000
8 201 000
2025
Lysaker
7.50 %
6
-490
2025
Etnedal
0.00 %
3 620 000
12 252 000
2025
Oslo
Eierskap
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00 %
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Equinor Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
67 956 000
Resultat:
6 124 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Jm Lunde Eiendom AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
2 029
Resultat:
171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Nel Asa
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norsk Hydro ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
154 000
Resultat:
6 083 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Storebrand ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
8 377 000
Resultat:
8 201 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Valdres Høyfjellshotell As
Prosent:
7.50 %
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Yara International ASA
Prosent:
0.00 %
Driftsinntekter:
3 620 000
Resultat:
12 252 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-49
2025
Blomsterdalen
100.00%
0
-3 883
2025
Oslo
100.00%
0
172
2025
Kristiansand S
100.00%
0
-2 185
2025
Trondheim
100.00%
0
-10
2025
Oslo
100.00%
0
29 659
2025
Oslo
100.00%
227
207
2025
Oslo
100.00%
141
109
2025
Etnedal
100.00%
0
5 933
2025
Oslo
100.00%
581 952
-623 637
2025
Notodden
100.00%
30
-1
2025
Lysaker
100.00%
24 024 793
226 260
2025
Kverva
100.00%
209 210
-48 951
2025
Kverva
100.00%
14 702 664
943 149
2025
Kverva
100.00%
10 358
-86 027
2025
Kverva
100.00%
1 516 059
136 382
2025
Kverva
100.00%
401
-24
2025
Kverva
100.00%
101
-7 436
2025
Kverva
83.78%
65 943
2 765
2025
Halden
52.48%
0
-355
2025
Kverva
50.00%
0
-1 092
2025
Bergen
50.00%
1 565
-661
2025
Etnedal
46.25%
6
-490
2025
Etnedal
33.47%
25 193
-48 400
2025
Høvåg
31.43%
1 002
487
2025
Alta
20.00%
50
-907
2025
Oslo
16.00%
16 557
2 044
2025
Etnedal
7.50%
9 707
-956
2025
Rørvik
7.50%
2 211
-116
2025
Rørvik
4.83%
0
-44
2025
Namsos
4.76%
749
-66
2025
Leka
4.02%
7 532
-16 215
2025
Oslo
3.33%
3 756
1 014
2025
Fagernes
1.32%
11 820
224
2025
Sistranda
1.09%
427
-16
2025
Jøa
0.60%
373
-38 743
2025
Oslo
0.33%
20 971
1 772
2025
Trondheim
0.06%
11 211
-20 238
2025
Lysaker
0.04%
88 261
-281 282
2025
Oslo
0.04%
228 000
1 462 000
2025
Kverva
0.02%
103 455
-743 663
2025
Oslo
0.02%
241 438
-134 866
2025
Kristiansand S
0.01%
0
-40 692
2025
Blomsterdalen
0.00%
149
-49 368
2025
Sandnes
0.00%
0
-177 760
2025
Oslo
Bcs Høyanger As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-49
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Em Multi-client As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-3 883
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Emgs Americas 1 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
172
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Emgs Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-2 185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Emgs Holdco Shipping As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-10
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
European Distributed Energy Assets Midco As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
29 659
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Kilda Biolink AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
227
Resultat:
207
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lunde Eiendom AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
141
Resultat:
109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Nel Fuel As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
5 933
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nel Hydrogen Electrolyser As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
581 952
Resultat:
-623 637
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Notodden
Ocean Sun Systems As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
30
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Salmar As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
24 024 793
Resultat:
226 260
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Dåfjord As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
209 210
Resultat:
-48 951
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Farming AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
14 702 664
Resultat:
943 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Ocean As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 358
Resultat:
-86 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar Settefisk AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 516 059
Resultat:
136 382
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmar-Tunet AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
401
Resultat:
-24
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Salmon Living Lab As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
101
Resultat:
-7 436
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Jetcarrier As
Prosent:
83.78
Driftsinntekter:
65 943
Resultat:
2 765
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Halden
Icelandic Salmon As
Prosent:
52.48
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-355
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Norskott Havbruk AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 092
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Ølsjølia Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
1 565
Resultat:
-661
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Valdres Høyfjellshotell As
Prosent:
46.25
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-490
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Hellesund Fiskeoppdrett AS
Prosent:
33.47
Driftsinntekter:
25 193
Resultat:
-48 400
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvåg
Kvalfjord Eiendomsselskap AS
Prosent:
31.43
Driftsinntekter:
1 002
Resultat:
487
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Malm Biogass As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-907
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Etnedal Bilruter AS
Prosent:
16.00
Driftsinntekter:
16 557
Resultat:
2 044
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Etnedal
Fjordgata 8 Eiendom As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
9 707
Resultat:
-956
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Innovarena As
Prosent:
7.50
Driftsinntekter:
2 211
Resultat:
-116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rørvik
Namdal Investor AS
Prosent:
4.83
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-44
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Namsos
Leka Industriselskap AS
Prosent:
4.76
Driftsinntekter:
749
Resultat:
-66
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Leka
Aqua Bio Technology ASA
Prosent:
4.02
Driftsinntekter:
7 532
Resultat:
-16 215
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fagernes Skysstasjon AS
Prosent:
3.33
Driftsinntekter:
3 756
Resultat:
1 014
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fagernes
Blått Kompetansesenter As
Prosent:
1.32
Driftsinntekter:
11 820
Resultat:
224
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sistranda
Seierstad Servicebygg AS
Prosent:
1.09
Driftsinntekter:
427
Resultat:
-16
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Jøa
Cavendish Hydrogen Asa
Prosent:
0.60
Driftsinntekter:
373
Resultat:
-38 743
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Fiskerinæringens Innkjøpsselskap As
Prosent:
0.33
Driftsinntekter:
20 971
Resultat:
1 772
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Ocean Sun As
Prosent:
0.06
Driftsinntekter:
11 211
Resultat:
-20 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Otovo Asa
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
88 261
Resultat:
-281 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Salmar ASA
Prosent:
0.04
Driftsinntekter:
228 000
Resultat:
1 462 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kverva
Nel Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
103 455
Resultat:
-743 663
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Voim Asa
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
241 438
Resultat:
-134 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Kristiansand S
Bergen Carbon Solutions As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-40 692
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Blomsterdalen
Desert Control As
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
149
Resultat:
-49 368
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Ensurge Micropower Asa
Prosent:
0.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-177 760
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo