Tom Clausen

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1963 )
Ikon av en person

4 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
1 571
1 238
2025
Nesttun
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Driftsinntekter:
1 571
Resultat:
1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
-54
2025
Nesttun
Styremedlem
0
378
2025
Tertnes
Varamedlem
30 613
1 866
2025
Olsvik
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
378
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tertnes
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
30 613
Resultat:
1 866
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Olsvik
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
0
-54
2025
Nesttun
0.04 %
252
-2 350
2025
Bergen
100.00 %
1 571
1 238
2025
Nesttun
Eierskap
Bergen Regnskapsservice AS
Prosent:
100.00 %
Resultat:
-54
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Geddit As
Prosent:
0.04 %
Driftsinntekter:
252
Resultat:
-2 350
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Tom Clausen
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 571
Resultat:
1 238
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
-39
2025
Lysaker
100.00%
4 957 651
1 027 891
2025
Fornebu
100.00%
2 224 604
201 798
2025
Fornebu
100.00%
190 357
161 925
2025
Fornebu
100.00%
0
302 475
2025
Lysaker
100.00%
2 945
-15 159
2025
Oslo
100.00%
0
-240
2024
Lysaker
100.00%
0
-68
2025
Lysaker
20.00%
5 900
337
2025
Gardermoen
1.34%
824
-16 183
2025
Oslo
0.28%
872 000
743 000
2025
Fornebu
0.02%
0
-42 290
2025
Oslo
0.01%
0
-227 959
2024
Lysaker
Nas Eire Invest As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-39
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Norwegian Air As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 957 651
Resultat:
1 027 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Crew Services As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 224 604
Resultat:
201 798
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Reward As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
190 357
Resultat:
161 925
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Norwegian Wf Holding As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
302 475
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Pci Biotech AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 945
Resultat:
-15 159
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-240
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker
Rec Solar AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-68
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Airport Coordination Norway AS
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
5 900
Resultat:
337
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gardermoen
Norsk E-Fuel As
Prosent:
1.34
Driftsinntekter:
824
Resultat:
-16 183
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Air Shuttle ASA
Prosent:
0.28
Driftsinntekter:
872 000
Resultat:
743 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Fornebu
Pci Biotech Holding ASA
Prosent:
0.02
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-42 290
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rec Silicon Holdings As
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-227 959
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Lysaker