Thor Steinar Sandvik

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

27 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

27 roller

Ikon av en person

3 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Daglig leder
254
-20
2025
Stavanger
Daglig leder
4 850
536
2025
Stavanger
Daglig leder
721
101
2025
Stavanger
Daglig leder
0
4 496
2025
Stavanger
Daglig leder
97 201
5 750
2025
Stavanger
Lederverv
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
254
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
4 850
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Driftsinntekter:
721
Resultat:
101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Resultat:
4 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Daglig leder
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
97 201
Resultat:
5 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styreleder
0
1 891
2025
Rennesøy
Styremedlem
4 922
-498
2025
Stavanger
Styreleder
4 091
-280
2025
Oslo
Styreleder
42 666
-4 286
2025
Solberg
Styreleder
1 755
307
2025
Solberg
Styreleder
6 784
2 963
2025
Rennesøy
Styremedlem
0
-12
2025
Tau
Styreleder
254
-20
2025
Stavanger
Styreleder
4 850
536
2025
Stavanger
Styreleder
114 219
5 390
2025
Randaberg
Styreleder
0
-22
2025
Randaberg
Styremedlem
0
775
2025
Stavanger
Styreleder
2 244
909
2025
Stavanger
Styreleder
2 084
1 187
2025
Stavanger
Styreleder
721
101
2025
Stavanger
Varamedlem
Bryne
Styreleder
15 224
-2 525
2025
Tjørhom
Styreleder
0
-13
2025
Stavanger
Styreleder
0
4 496
2025
Stavanger
Styreleder
97 201
5 750
2025
Stavanger
Styreleder
25 967
-135
2025
Stavanger
Styreleder
0
-5
2025
Rennesøy
Styreverv
Tittel:
Styreleder
Resultat:
1 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 922
Resultat:
-498
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
4 091
Resultat:
-280
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
26
Driftsinntekter:
42 666
Resultat:
-4 286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
1 755
Resultat:
307
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Solberg
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
6 784
Resultat:
2 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
254
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
4 850
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
114 219
Resultat:
5 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
775
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
2 084
Resultat:
1 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
721
Resultat:
101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Varamedlem
Poststed:
Bryne
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
16
Driftsinntekter:
15 224
Resultat:
-2 525
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjørhom
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
4 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
30
Driftsinntekter:
97 201
Resultat:
5 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
25 967
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tittel:
Styreleder
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
1.85 %
339
175
2025
Sandnes
32.81 %
0
4 496
2025
Stavanger
35.23 %
0
4 496
2025
Stavanger
Eierskap
Fidjeland Eiendom AS
Prosent:
1.85 %
Driftsinntekter:
339
Resultat:
175
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
T S Holding AS
Prosent:
32.81 %
Resultat:
4 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
T S Holding AS
Prosent:
35.23 %
Resultat:
4 496
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
3 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 3
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
6 784
2 963
2025
Rennesøy
100.00%
254
-20
2025
Stavanger
100.00%
4 850
536
2025
Stavanger
100.00%
2 084
1 187
2025
Stavanger
100.00%
47
-993
2025
Østerås
100.00%
1 251
-2 373
2025
Lysaker
100.00%
0
-30
2025
Stabekk
100.00%
721
101
2025
Stavanger
100.00%
15 224
-2 525
2025
Tjørhom
100.00%
97 201
5 750
2025
Stavanger
100.00%
4 548
851
2025
Hundvåg
100.00%
10 315
2 795
2025
Stavanger
60.00%
275
-286
2025
Stavanger
51.00%
2 244
909
2025
Stavanger
50.00%
114 219
5 390
2025
Randaberg
50.00%
0
-22
2025
Randaberg
50.00%
0
-13
2025
Stavanger
50.00%
25 967
-135
2025
Stavanger
50.00%
0
-5
2025
Rennesøy
49.00%
8 547
223
2025
Stavanger
49.00%
23 545
590
2025
Stavanger
25.00%
0
-12
2025
Tau
16.67%
0
1 891
2025
Rennesøy
9.08%
55
-235
2025
Ås
6.09%
266 554
21 872
2025
Stavanger
4.41%
6 053
-4 276
2025
Stavanger
1.99%
6 286
-544
2025
Tananger
1.96%
4
17 771
2024
Østerås
Eikeskogvegen 30 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 784
Resultat:
2 963
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Hillevåg Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
254
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Hillevågsveien 101 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 850
Resultat:
536
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Nesflåtveien 14 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
2 084
Resultat:
1 187
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Ngt Agri As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
47
Resultat:
-993
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Østerås
Ngt Global As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 251
Resultat:
-2 373
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Ngt Hari Bhari As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-30
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stabekk
Paradisveien 87 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
721
Resultat:
101
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Sirdal Høyfjellshotell As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
15 224
Resultat:
-2 525
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tjørhom
Thor Steinar Byggtjenester AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
97 201
Resultat:
5 750
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vikedalsgt 1A As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 548
Resultat:
851
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Hundvåg
Viking Stadion As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
10 315
Resultat:
2 795
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Krossgata 26 As
Prosent:
60.00
Driftsinntekter:
275
Resultat:
-286
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Løkkeveien 14 As
Prosent:
51.00
Driftsinntekter:
2 244
Resultat:
909
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Husabøryggen 7.3 As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
114 219
Resultat:
5 390
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
La Manga Randaberg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-22
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Randaberg
Stavangergyttane As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vaaland Dampbakeri Og Conditori AS
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
25 967
Resultat:
-135
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Vikevåg As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-5
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Vikingklinikken As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
8 547
Resultat:
223
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Wewentlive As
Prosent:
49.00
Driftsinntekter:
23 545
Resultat:
590
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Fjordknausen Eiendom As
Prosent:
25.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tau
Aksdal Logistikkbygg As
Prosent:
16.67
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 891
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Rennesøy
Gpm As
Prosent:
9.08
Driftsinntekter:
55
Resultat:
-235
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ås
Viking Fotball As
Prosent:
6.09
Driftsinntekter:
266 554
Resultat:
21 872
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Tidewave Medical As
Prosent:
4.41
Driftsinntekter:
6 053
Resultat:
-4 276
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Groundbreaker As
Prosent:
1.99
Driftsinntekter:
6 286
Resultat:
-544
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tananger
Norwegian Green Tech As
Prosent:
1.96
Driftsinntekter:
4
Resultat:
17 771
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Østerås