Jan Tellef Thorleifsson

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

7 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Varamedlem
0
-2
2025
Oslo
Styremedlem
39 606
-45
2025
Finse
Styreleder
8 702
32 404
2025
Oslo
Styreleder
1 064 055
-332 066
2025
Oslo
Styremedlem
Trøgstad
Styreleder
0
20
2025
Oslo
Styreleder
909
-489
2025
Oslo
Styreverv
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-2
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
38
Driftsinntekter:
39 606
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finse
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
8 702
Resultat:
32 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
1 064 055
Resultat:
-332 066
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styremedlem
Poststed:
Trøgstad
Tittel:
Styreleder
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tittel:
Styreleder
Driftsinntekter:
909
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
909
-489
2025
Oslo
10.77 %
2 250
185
2025
Lysaker
Eierskap
Styrbord AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
909
Resultat:
-489
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vema Iii As
Prosent:
10.77 %
Driftsinntekter:
2 250
Resultat:
185
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker

Forbindelser

Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Kvinne
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
2 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 2
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
88
-1 892
2025
Oslo
100.00%
685
-614
2025
Oslo
100.00%
39 606
-45
2025
Finse
100.00%
0
-47
2025
Oslo
100.00%
1 064 055
-332 066
2025
Oslo
100.00%
21 132
900
2025
Steinsholt
100.00%
13 070
704
2025
Steinsholt
100.00%
5 593
-5 593
2025
Steinsholt
100.00%
4 938
50
2025
Mosjøen
100.00%
6 520
1 053
2025
Stadlandet
100.00%
151 310
17 676
2025
Oslo
100.00%
36 806
7 737
2025
Oslo
100.00%
494
-9 225
2024
Straumsjøen
100.00%
96 120
-15 505
2024
Myre
100.00%
65 523
-49 156
2024
Myre
100.00%
0
-20
2025
Oslo
72.54%
560
-7 850
2025
Straumsjøen
55.00%
4 644
57
2025
Ranheim
54.03%
431 435
16 220
2025
Myre
50.00%
0
-12
2025
Oslo
50.00%
3 514
-1 388
2025
Nesttun
50.00%
0
-6
2025
Longyearbyen
47.83%
66 473
-46 287
2025
Lysaker
41.95%
290 964
-144 693
2025
Oslo
40.48%
599
-2 771
2025
Oslo
40.00%
80
-3 269
2025
Stamsund
38.78%
616
-6 819
2025
Oslo
21.95%
119 068
-82 344
2025
Oslo
21.78%
50
-18 113
2024
Oslo
12.52%
10 407
-16 675
2025
Høvik
12.50%
5 245
69
2025
Oslo
12.06%
11 045
-15 171
2025
Steinsholt
12.01%
51 713
-131 213
2025
Høvik
11.74%
0
1 630
2025
Lysaker
8.79%
0
-6 000
2025
Finse
8.30%
16 952
672
2025
Oslo
8.28%
1 196
-612
2025
Oslo
7.77%
9 682
2 129
2025
Oslo
7.44%
10 186
2 884
2025
Oslo
7.19%
1 001
-340
2024
Oslo
6.98%
14 325
-16 800
2025
Gjøvik
6.97%
1 909
-139 926
2024
Oslo
6.62%
528
188
2025
Lysaker
6.07%
4 793
-770
2025
Oslo
6.02%
32 944
-7 781
2025
Tønsberg
5.91%
8 200
670
2025
Oslo
5.43%
8 203
-18 315
2025
Bergen
5.26%
3 511
-7 713
2025
Oslo
5.25%
45 705
-26 987
2025
Oslo
5.23%
10 733
-423
2025
Oslo
4.88%
0
-234
2025
Oslo
4.59%
6
-3 696
2025
Oslo
4.57%
2 638
-626
2025
Oslo
4.43%
8 818
-8 987
2025
Oslo
4.16%
9 717
-41 163
2025
Oslo
4.01%
17 674
-41 149
2025
Oslo
3.98%
15 562
-9 867
2025
Bergen
3.89%
1 413
-3 422
2025
Oslo
3.71%
8 333
-2 466
2025
Gjøvik
3.69%
44
-20 910
2025
Stavanger
3.69%
108 672
-25 717
2025
Oslo
3.63%
11 566
-26 641
2025
Oslo
3.47%
0
-15 822
2025
Oslo
3.39%
804
-3 392
2025
Stavanger
3.22%
2 147
-3 476
2025
Oslo
3.12%
3 824
-18 297
2025
Oslo
3.01%
742
-19 780
2025
Trondheim
2.90%
5 040
-4 043
2025
Oslo
2.69%
13 664
-3 726
2025
Oslo
2.69%
5 527
-6 665
2025
Oslo
2.18%
23 695
-1 657
2025
Oslo
2.12%
272
-13 016
2025
Oslo
1.98%
388
-155 109
2025
Oslo
1.94%
6 633
-62 399
2024
Trondheim
1.56%
15 639
-5 416
2025
Tranby
1.53%
6 596
-12 056
2025
Oslo
1.36%
6 178
-11 080
2025
Oslo
1.36%
5 094
-11 134
2025
Oslo
1.03%
40 008
-9 158
2025
Oslo
0.95%
0
-20
2025
Stadlandet
0.86%
198 050
191 107
2025
Sogndal
0.80%
21 593
-6 027
2025
Oslo
0.47%
0
20
2025
Oslo
0.47%
6 508
-36 805
2024
Myre
0.44%
8 702
32 404
2025
Oslo
0.05%
19
-451
2025
Oslo
Eliot As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
88
Resultat:
-1 892
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Entrepedia As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
685
Resultat:
-614
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Finse 1222 AS
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
39 606
Resultat:
-45
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finse
Flow Transactions As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gelato Asa
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
1 064 055
Resultat:
-332 066
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Høyt Og Lavt Aktivitets Konsepter As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
21 132
Resultat:
900
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Og Lavt Klatreparker As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
13 070
Resultat:
704
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Høyt Under Taket As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
5 593
Resultat:
-5 593
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Pebå As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
4 938
Resultat:
50
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Mosjøen
Stokkeneset Reiarlag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
6 520
Resultat:
1 053
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Topcamp As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
151 310
Resultat:
17 676
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
36 806
Resultat:
7 737
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk Bø As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
494
Resultat:
-9 225
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Straumsjøen
Vesterålen Havbruk Produksjonslag As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
96 120
Resultat:
-15 505
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Statt As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
65 523
Resultat:
-49 156
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Vesterålen Havbruk Technology As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Safe Track Food As
Prosent:
72.54
Driftsinntekter:
560
Resultat:
-7 850
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Straumsjøen
Høyt Og Lavt Trondheim As
Prosent:
55.00
Driftsinntekter:
4 644
Resultat:
57
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Ranheim
Primex Norway As
Prosent:
54.03
Driftsinntekter:
431 435
Resultat:
16 220
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Myre
Gadus Genetics As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-12
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Høyt Og Lavt Bergen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
3 514
Resultat:
-1 388
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Nesttun
Svalbard Marine Utvikling As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Longyearbyen
Monil As
Prosent:
47.83
Driftsinntekter:
66 473
Resultat:
-46 287
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Airthings As
Prosent:
41.95
Driftsinntekter:
290 964
Resultat:
-144 693
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Balder Technology As
Prosent:
40.48
Driftsinntekter:
599
Resultat:
-2 771
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Lofotyngel As
Prosent:
40.00
Driftsinntekter:
80
Resultat:
-3 269
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stamsund
Noora Net As
Prosent:
38.78
Driftsinntekter:
616
Resultat:
-6 819
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zivid As
Prosent:
21.95
Driftsinntekter:
119 068
Resultat:
-82 344
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Zerolytics As
Prosent:
21.78
Driftsinntekter:
50
Resultat:
-18 113
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Proxflyer AS
Prosent:
12.52
Driftsinntekter:
10 407
Resultat:
-16 675
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Cleria As
Prosent:
12.50
Driftsinntekter:
5 245
Resultat:
69
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Høyt & Lavt Gruppen As
Prosent:
12.06
Driftsinntekter:
11 045
Resultat:
-15 171
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Steinsholt
Hystar As
Prosent:
12.01
Driftsinntekter:
51 713
Resultat:
-131 213
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Høvik
Disruptive Technologies Asa
Prosent:
11.74
Driftsinntekter:
0
Resultat:
1 630
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Destinasjon Finse As
Prosent:
8.79
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-6 000
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Finse
Dplan Project As
Prosent:
8.30
Driftsinntekter:
16 952
Resultat:
672
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Tempogene As
Prosent:
8.28
Driftsinntekter:
1 196
Resultat:
-612
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Emerald Geomodelling As
Prosent:
7.77
Driftsinntekter:
9 682
Resultat:
2 129
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nordic Brain Tech As
Prosent:
7.44
Driftsinntekter:
10 186
Resultat:
2 884
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Seafood7 As
Prosent:
7.19
Driftsinntekter:
1 001
Resultat:
-340
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Mobai As
Prosent:
6.98
Driftsinntekter:
14 325
Resultat:
-16 800
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik
Oncoinvent Asa
Prosent:
6.97
Driftsinntekter:
1 909
Resultat:
-139 926
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Oslo
Compax Solutions As
Prosent:
6.62
Driftsinntekter:
528
Resultat:
188
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Lysaker
Foodsoft As
Prosent:
6.07
Driftsinntekter:
4 793
Resultat:
-770
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cubit As
Prosent:
6.02
Driftsinntekter:
32 944
Resultat:
-7 781
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tønsberg
Zendera As
Prosent:
5.91
Driftsinntekter:
8 200
Resultat:
670
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
7analytics As
Prosent:
5.43
Driftsinntekter:
8 203
Resultat:
-18 315
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Grin As
Prosent:
5.26
Driftsinntekter:
3 511
Resultat:
-7 713
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Gire As
Prosent:
5.25
Driftsinntekter:
45 705
Resultat:
-26 987
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Soundsensing As
Prosent:
5.23
Driftsinntekter:
10 733
Resultat:
-423
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Völur Nor Holdco As
Prosent:
4.88
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aidee Health As
Prosent:
4.59
Driftsinntekter:
6
Resultat:
-3 696
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Veira As
Prosent:
4.57
Driftsinntekter:
2 638
Resultat:
-626
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Plaace As
Prosent:
4.43
Driftsinntekter:
8 818
Resultat:
-8 987
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Curipod As
Prosent:
4.16
Driftsinntekter:
9 717
Resultat:
-41 163
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Findable As
Prosent:
4.01
Driftsinntekter:
17 674
Resultat:
-41 149
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Rucoria As
Prosent:
3.98
Driftsinntekter:
15 562
Resultat:
-9 867
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bergen
Invivo Bionics As
Prosent:
3.89
Driftsinntekter:
1 413
Resultat:
-3 422
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aiba As
Prosent:
3.71
Driftsinntekter:
8 333
Resultat:
-2 466
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Gjøvik
Aivero As
Prosent:
3.69
Driftsinntekter:
44
Resultat:
-20 910
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Defendable As
Prosent:
3.69
Driftsinntekter:
108 672
Resultat:
-25 717
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Spoor As
Prosent:
3.63
Driftsinntekter:
11 566
Resultat:
-26 641
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Cardiomech As
Prosent:
3.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-15 822
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Factiverse As
Prosent:
3.39
Driftsinntekter:
804
Resultat:
-3 392
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stavanger
Carbon Dynamics As
Prosent:
3.22
Driftsinntekter:
2 147
Resultat:
-3 476
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Norwegian Mycelium As
Prosent:
3.12
Driftsinntekter:
3 824
Resultat:
-18 297
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ocean Space Acoustics As
Prosent:
3.01
Driftsinntekter:
742
Resultat:
-19 780
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Trondheim
Solgt.No As
Prosent:
2.90
Driftsinntekter:
5 040
Resultat:
-4 043
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Accountflow As
Prosent:
2.69
Driftsinntekter:
13 664
Resultat:
-3 726
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Shapemaker As
Prosent:
2.69
Driftsinntekter:
5 527
Resultat:
-6 665
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Topcamp Holding As
Prosent:
2.18
Driftsinntekter:
23 695
Resultat:
-1 657
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Startuplab Founders Fund Iii As
Prosent:
2.12
Driftsinntekter:
272
Resultat:
-13 016
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Aqualis Asa
Prosent:
1.98
Driftsinntekter:
388
Resultat:
-155 109
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Nomono As
Prosent:
1.94
Driftsinntekter:
6 633
Resultat:
-62 399
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Trondheim
Nordic Convenience Group As
Prosent:
1.56
Driftsinntekter:
15 639
Resultat:
-5 416
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tranby
Parqio As
Prosent:
1.53
Driftsinntekter:
6 596
Resultat:
-12 056
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Campanyon As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
6 178
Resultat:
-11 080
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Minuendo As
Prosent:
1.36
Driftsinntekter:
5 094
Resultat:
-11 134
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Favrit As
Prosent:
1.03
Driftsinntekter:
40 008
Resultat:
-9 158
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Stad Molo As
Prosent:
0.95
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Stadlandet
Krb Capital As
Prosent:
0.86
Driftsinntekter:
198 050
Resultat:
191 107
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sogndal
Civita AS
Prosent:
0.80
Driftsinntekter:
21 593
Resultat:
-6 027
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Op Invest AS
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
0
Resultat:
20
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Vesterålen Havbruk As
Prosent:
0.47
Driftsinntekter:
6 508
Resultat:
-36 805
Regnskapsår:
2024
Poststed:
Myre
Firda As
Prosent:
0.44
Driftsinntekter:
8 702
Resultat:
32 404
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Hadean Capital I AS
Prosent:
0.05
Driftsinntekter:
19
Resultat:
-451
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo