Yngve Bakker

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1962 )
Ikon av en person

2 roller

Ikon av en person

1 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Lederverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Innehaver
Tynset
Lederverv
Tittel:
Innehaver
Poststed:
Tynset
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
793
145
2025
Tynset
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
793
Resultat:
145
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
0.02 %
233 356
-7 792
2025
Alvdal
Eierskap
Alvdal Skurlag As
Prosent:
0.02 %
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal

Forbindelser

Brit Elisabeth Hangaard Nesseth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Yngve Bakker's roller
Varamedlem
793
145
2025
Styremedlem
Kvinne
1 forbindelser
-
Ingrid Rusten's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Yngve Bakker's roller
Varamedlem
793
145
2025
Styremedlem
Jens Morten Nesseth's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Yngve Bakker's roller
Styreleder
793
145
2025
Styremedlem
Mann
1 forbindelser
-
Ola Steimoen's roller
Selskap
Driftsinntekter
Resultat
År
Yngve Bakker's roller
Styremedlem
793
145
2025
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Brit's rolle:
Varamedlem
Yngve's rolle:
Styremedlem
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ingrid's rolle:
Varamedlem
Yngve's rolle:
Styremedlem
- Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Jens's rolle:
Styreleder
Yngve's rolle:
Styremedlem
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Ola's rolle:
Styremedlem
Yngve's rolle:
Styremedlem

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
17.60%
1 319
64
2025
Tynset
16.13%
255
-17
2025
Os I Østerdalen
7.00%
24 099
1 429
2025
Os I Østerdalen
6.91%
1 766
1 103
2025
Os I Østerdalen
3.93%
233 356
-7 792
2025
Alvdal
1.73%
208 129
81 303
2025
Tolga
0.34%
1 455
116
2025
Røros
Vingelen Nærvarme As
Prosent:
17.60
Driftsinntekter:
1 319
Resultat:
64
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tynset
Os Eiendomsutvikling As
Prosent:
16.13
Driftsinntekter:
255
Resultat:
-17
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Os Trekultur AS
Prosent:
7.00
Driftsinntekter:
24 099
Resultat:
1 429
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Ot Eiendom AS
Prosent:
6.91
Driftsinntekter:
1 766
Resultat:
1 103
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Os I Østerdalen
Alvdal Skurlag As
Prosent:
3.93
Driftsinntekter:
233 356
Resultat:
-7 792
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alvdal
Tolga-Os Sparebank
Prosent:
1.73
Driftsinntekter:
208 129
Resultat:
81 303
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Tolga
Røros Golfpark As
Prosent:
0.34
Driftsinntekter:
1 455
Resultat:
116
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Røros