Ruben Åsheim

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Ikon av en person
Mann ( f. 1961 )
Ikon av en person

13 roller

Ikon av en person

2 eierskap

Roller

Tall i hele tusen
Styreverv
Tittel
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
Styremedlem
767
-47
2025
Alta
Styremedlem
0
-1 282
2025
Alta
Varamedlem
0
-1
2025
Alta
Varamedlem
9 542
1 509
2025
Alta
Styremedlem
17 554
-218
2025
Alta
Styremedlem
0
-13
2025
Alta
Varamedlem
2 060
4
2025
Alta
Styreleder
0
0
2025
Alta
Styremedlem
0
-790
2025
Alta
Styreleder
0
0
2025
Alta
Styreleder
1 385
1 259
2025
Alta
Styreleder
0
0
2025
Alta
Styremedlem
1 316
444
2025
Alta
Styreverv
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
767
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-1 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Varamedlem
Resultat:
-1
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
9 542
Resultat:
1 509
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Antall ansatte:
13
Driftsinntekter:
17 554
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Varamedlem
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
2 060
Resultat:
4
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Resultat:
-790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Antall ansatte:
1
Driftsinntekter:
1 385
Resultat:
1 259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styreleder
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tittel:
Styremedlem
Driftsinntekter:
1 316
Resultat:
444
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00 %
1 385
1 259
2025
Alta
100.00 %
0
0
2025
Alta
Eierskap
Ringveien Invest AS
Prosent:
100.00 %
Driftsinntekter:
1 385
Resultat:
1 259
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Rubens Holding As
Prosent:
100.00 %
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta

Forbindelser

+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Kvinne
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
Mann
1 forbindelser
+
+
Mann
5 forbindelser
+
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Kvinne - Antall forbindelser: 1
Åpne forbindelser
Mann - Antall forbindelser: 5
Åpne forbindelser

Indirekte eierskap

Tall i hele tusen
Eierskap
Prosent
Driftsinntekter
Resultat
År
Poststed
100.00%
0
0
2025
Alta
100.00%
0
21 234
2025
Oslo
100.00%
0
-73
2025
Oslo
100.00%
0
0
2025
Alta
50.00%
0
-790
2025
Alta
50.00%
6 239
889
2025
Oslo
33.33%
0
-1 282
2025
Alta
33.33%
0
-13
2025
Alta
20.00%
17 554
-218
2025
Alta
2.66%
94
-6 632
2025
Sandnes
2.01%
767
-47
2025
Alta
0.19%
64 681
3 295
2025
Bekkestua
0.03%
90
-17 191
2025
Oslo
0.01%
283 501
145 678
2025
Oslo
Markveien 39 Eiendom As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
North Industries 1 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
21 234
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
North Industries 2 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-73
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Ringveien 29 As
Prosent:
100.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
0
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Opptur Invest As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-790
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Tyveholmen As
Prosent:
50.00
Driftsinntekter:
6 239
Resultat:
889
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Alta Hybelbygg AS
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-1 282
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Fjelltomta As
Prosent:
33.33
Driftsinntekter:
0
Resultat:
-13
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Comfort Alta As
Prosent:
20.00
Driftsinntekter:
17 554
Resultat:
-218
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Barents Blue As
Prosent:
2.66
Driftsinntekter:
94
Resultat:
-6 632
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Sandnes
Algiz As
Prosent:
2.01
Driftsinntekter:
767
Resultat:
-47
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Alta
Haga Golf AS
Prosent:
0.19
Driftsinntekter:
64 681
Resultat:
3 295
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Bekkestua
North Energy ASA
Prosent:
0.03
Driftsinntekter:
90
Resultat:
-17 191
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo
Mestergruppen AS
Prosent:
0.01
Driftsinntekter:
283 501
Resultat:
145 678
Regnskapsår:
2025
Poststed:
Oslo